Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 5.jūlijs  


Jauniešu, uzņēmēju un pašvaldības darbinieku sporta sacensības norisinājušās veiksmīgi

Sestdien, 30. jūnijā Cēsu rajona „Uplandos” notika projekta „Take the Lead!” dalībnieku rīkotās sporta sacensības, kurās piedalījās Cēsu rajona jaunieši, uzņēmēji un pašvaldību darbinieki.

 

Lai gan, kā jau tādās reizēs ierasts, uzvarēja draudzība, kaislības sporta laukumos sita augstu vilni. Dalībnieki jauktās komandās sacentās volejbolā, smilšu futbolā, veiklības stafetē, kā arī individuālajos sporta veidos. Pārstāvētas bija visas grupas, taču jāatzīst, ka jaunieši uz ielūgumu piedalīties bija atsaukušies krietni vien kuplākā skaitā nekā pašvaldību un uzņēmēju pārstāvji. Tāpēc paldies par atsaucību jāsaka viesiem, kas ieradās, taču īpaša pateicība par atraktivitāti pienākas Aigaram Rezgalin no „Vinnis” un Mārim Blūmam, kas pārstāvēja Jāņmuižu.

 

„Sacensību galvenā ideja bija noorganizēt, lai neformālā gaisotnē satiktos Cēsu rajona aktīvākie jaunieši, uzņēmēji un pašvaldību darbinieki, kas varētu palīdzēt veidot sadarbību nākotnē. Bieži vien ir tā, ka jaunieši nerealizē savas idejas, jo baidās sadarboties ar oficiālām iestādēm un struktūrām. Tāpēc, plānojot aktivitātes, projekta darba grupa nolēma, ka tikšanās sporta laukumā, palīdzētu šo 3 dažādo grupu pārstāvjiem uzlūkot vienam otru kā vienkāršus cilvēkus, kas ir ieinteresēti sadarboties,” stāsta viens no idejas autoriem un projekta dalībnieks, Didzis Kozlovskis.

 

„Take the Lead!” dalībniekiem sacensības bija īpašas, jo jaunieši paši tās gatavoja, balstoties uz projekta semināros iegūtajām zināšanām. „Maniem kolēģiem tas bija sarežģīts uzdevums, jo dažiem no viņiem tā bija pirmā pieredze lielāka pasākuma rīkošanā. Priecājos, ka visi darbi tika veikti ar interesi un azartu. Un, lai gan ne viss izdevās mats matā kā plānots, domāju, ka jaunieši var būt lepni par paveikto,” pārdomās dalījās projekta vadītāja Kristīne Mihaļova.

 

Projekts “Take the lead” tiek realizēts ar Eiropas Savienības atbalstu un tā saturs neatspoguļo ES vai Nacionālās aģentūras viedokli, ka ari tās nenes par to nekādu atbildību. Sporta sacensību organizēšanā palīdzēja SIA „KOM – AUTO”, SIA „Tarmo”.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv