Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 5.jūlijs  


Cēsīs vecāki var pieteikties pabalstiem mācību piederumu iegādei skolēniem

Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” uzsākta iesniegumu pieņemšana pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei skolēniem.

Uz pabalsta saņemšanu var pretendēt ģimenes, kuras Aģentūra atzinusi par trūcīgām vai maznodrošinātām. Šogad Pabalsta apmērs trūcīgo ģimeņu bērniem ir Ls 20,00, maznodrošināto ģimeņu bērniem - Ls 10,00. Tāpat uz pabalstu Ls 10.00 apmērā, var pretendēt bērni bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni, kuri ar Cēsu novada bāriņtiesas lēmumu nodoti audžuģimenē vai aizbildniecībā. 

Pabalsts mācību piederumu iegādei tiek piešķirts par katru ģimenes (mājsaimniecības) skolēnu līdz 21 gada vecumam, kurš turpina mācības vispārējās izglītības iestādē (sākumskola, pamatskola, vidusskola, ģimnāzija, vakarskola) vai profesionālajās skolās un vidusskolās vai tām pielīdzināmās profesionālās izglītības  iestādēs. Pabalsta ir netiešs un tiek izsniegts dāvanu kartes veidā. 

Kopumā pabalstiem skolas piederumu iegādei šogad atvēlēti 5000 latu. 

Lai saņemtu pabalstu ģimenēm jāvēršas Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” Bērzaines ielā 16/18, Cēsīs, 2.stāvā, 6. kabinetā vai Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” Vaives pagasta pārvaldē "Kaķukrogs", Vaives pagastā, Cēsu novadā, kur jāiesniedz iesniegums, jāuzrāda izziņa par atbilstību trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusam un izziņa no mācību iestādes, kurā bērns mācīsies. 

Iesniegumu pieņemšana un pabalstu izsniegšana turpināsies līdz septembra beigām. Aģentūras darbinieki iesaka neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi! 

Informāciju sagatavoja:

Ivita Puķīte
Cēsu novada pašvaldības aģentūra
"Sociālais dienests"
Ģimenes atbalsta nodaļas vadītāja -
sociālais darbinieks darbā ar ģimeni un bērniem
Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv