Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 5.jūlijs  


Arī Cēsis VAR BŪT – Mīlestības pilsēta!

„Mīlestība dzīvo katrā pilsētā. Un katrā pilsētā ir vieta, kur vislabāk tīk satikties mīlošiem cilvēkiem. Tāpēc nolēmām meklēt jaukākās randiņu vietas Latvijas pilsētās. Tā pilsēta, kuras iedzīvotāji būs aktīvākie savas randiņu vietas pieteikšanā, iegūs Laimas pulksteni. Tas būs kā jaunākais brālis Laimas pulkstenim Rīgā,” par uzsākto akciju stāsta AS Laima mārketinga vadītāja Dace Kokina.

 

Kāpēc šī pilsēta neVARĒTU BŪT Cēsis? Iesaisties Mīlestības pilsētas un labākās radiņa vietas meklēšanā tieši savā pilsētā.

 

Mājas lapā http://www.laima.lv/pilseta/  ieraksti stāstu par savu iemīļoto randiņu vietu savā pilsētā. Raksti stāstu vai sūti foto vai video. Nav svarīgi, vai tas ir par Tevi, draugiem vai vecvecākiem. Svarīgi, lai tas būtu par mīlestību un satikšanos.

 

Jo vairāk stāstu būs veltīti kādai pilsētai, jo aktīvāki būs tās iedzīvotāji, jo lielāka iespēja, ka tieši šī Latvijas pilsēta iegūs Laimas pulksteni. Finālā iekļūs divas pilsētas, par kurām būs iesūtīts visvairāk stāstu. Trešo finālisti izvirzīs īpaša žūrija. Tā būs pilsēta, par kuru saņemti emocionālākie aizkustinošākie mīlestības stāsti. Mīlestības pilsētas titula ieguvējs noskaidrots tiks LNT skatītāju balsojumā īpašā tiešraidē šā gada augusta beigās.

 

Mīlestības pilsētas meklējumos kopā ar Laimu dosies LNT „Tautas Balss”. Kopā ar Elīnu un Māri romantiskajās otrdienās, visas vasaras garumā, ikviens varēs sekot līdzi notikumiem un uzzināt interesantākos stāstus.

 

Ietērp savu pilsētu mīlestības stāstos! Pirmie Cēsu mīlestības stāsti apskatāmi iepriekšminētajā adresē zem sadaļas – Stāstu karte.

Informācijas avots http://www.laima.lv

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

e- pasts; daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv