Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2019.gada 23.augusts   Vārda dienu svin: Vitālijs, Ralfs, Valgudis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 5.augusts  


Darba kalendārs 4.-8.augusts

Otrdiena, 5.augusts

·         Attīstības komisijas sēde, plkst.10.00

·         Tiešraides intervija, plkst.21.30, VTV

Saruna par plānotajiem projektiem, par rekonstruēto Cēsu Jauno pili un tajā izvietotajām izstādēm, par Cēsu Pils parka rekonstrukciju. Piedalās Vidzemes Vēstures un tūrisma centra direktore Jolanta Sausiņa un Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vadītāja - galvenā krājuma glabātāja Dace Tabūne.

 

Ceturtdiena, 7.augusts

  • Cēsīs vizītē ierodas Cēsu sadraudzības pilsētas Ahimas (Vācija) delegācija astoņu cilvēku sastāvā. Delegācija Cēsīs uzturēsies sešas dienas, kuru laikā izzinās Cēsu pieredzi izglītībā, kultūrā un sociālajā sfērā. 

Jau plkst.15.00 Cēsu pilsētas domē ar viesiem tiksies Cēsu pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Mihaļovs, Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina un citi pašvaldības darbinieki. Viesus iepazīstinās ar pilsētas attīstību un galvenajām aktualitātēm izglītības, sociālajā, kultūras un pilsētas dzīves jomās. Cēsīs ieradīsies divu laikrakstu galvenie redaktori un pašvaldības darbinieki kultūras un izglītības jomā.

·        Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas darba sēde plkst.8.30

·        Tautsaimniecības komitejas sēde plkst.10.00

·         Finanšu komitejas sēde plkst.15.00


 

Piektdiena, 8. augusts

·         Būvvaldes sēde, plkst.13.00

·         Cēsīs turpinās Ahimas (Vācija) delegācijas vizīte.

Viesi apmeklēs Cēsu pašvaldības aģentūru „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūru”, kur aģentūras vadītāja Iveta Sietiņsone viesiem izrādīs gan aģentūras telpas, gan pastāstīs par iedzīvotājiem un sociālajām grupām pieejamo palīdzību.

Savukārt vakarā vācieši apmeklēs koncertu Sv.Jāņa baznīcā.

 

Nākamnedēļ 11.augustā delegācija dosies uz Cēsu 2.pamatskolu, pirmskolas izglītības iestādi un pieredzes apmaiņas ietvaros apmeklēs Kultūras centru, Cēsu Centrālo bibliotēku, kā arī tiksies ar laikraksta „Druva” darbiniekiem.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv