Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 5.augusts  


Šodien Cēsīs uzstājas Grammy balvas laureāts trompetists Braiens Linčs ar afrokarību džeza grupu

Augustā Latvijā uzstāsies Grammy balvas laureāts trompetists Braiens Linčs ar afrokarību džeza grupu.

 

No 25. līdz 28.augustam Latvijā viesosies Grammy balvas laureāts trompetists Braiens Linčs ar saviem talantīgākajiem Ņujorkas Universitātes džeza mūzikas studentiem, lai sniegtu enerģiska un mūsdienīga afrokarību džeza koncertus un meistarklases Rīgā, Jelgavā, Rēzeknē un Cēsīs. Grupas koncerti sākotnēji tika plānoti ASV kultūras mēneša ietvaros šī gada aprīlī, taču Islandes vulkāna izvirduma dēļ mūziķu viesošanās Latvijā tika atcelta.

 

Sestdien, 28.augustā, plkst. 19:00 Braiena Linča Ņujorkas Universitātes afrokarību džeza okteta koncerts Cēsu 2. Pamatskolā.

 

Braiena Linča Ņujorkas Universitātes afrokarību džeza oktets ir latīņu džeza grupa, kuru vada pasaules slavu ieguvušais trompetists Braiens Linčs. Savas vairāk kā trīsdesmit gadus ilgās mūziķa karjeras laikā Braiens Linčs ir uzstājies kopā ar dažādiem māksliniekiem, tai skaitā afrokarību mūzikas pionieri Ediju Palmjeri (Eddie Palmieri), maestro Filu Vudu (Phil Woods) un popmūzikas spīdekli Prinsu (Prince). Šobrīd Linčs pasniedz lekcijas Ņujorkas Universitātē, kā arī vada seminārus un meistarklases mūzikas skolās visā pasaulē. Braiena Linča Ņujorkas Universitātes afrokarību džeza okteta koncertus organizē ASV vēstniecība Latvijā, sadarbībā ar Ņujorkas Mākslas Fondu (NYFA) un Ņujorkas Universitāti.

 

Braiens Linčs un viņa džeza studenti ar lielu atbildību uztver savu “kultūras vēstnieku” lomu, pārstāvot Amerikāņu mūzikas bagātīgo klāstu un gatavojoties satikties ar džeza mūzikas profesionāļiem Latvijā. Grupa ar nepacietību gaida iespēju tikties ar Latvijas publiku un cer iepriecināt ne tikai Latvijas klausītājus, bet arī iemācīties ko jaunu paši.

 

Gatavojoties koncertiem Latvijā, mūziķi ir izveidojusi arī īpašu blogu, kurā tie apraksta gatavošanos Latvijas turnejai, kā arī piedāvā iepazīties ar grupas dalībniekiem un tās muzikālo repertuāru. Blogā publicēti arī video klipi no iepriekšējiem mūziķu koncertiem. Lai apskatītu blogu, apmeklējiet sociālo vietni: http://nyfablog.wordpress.com/. Informācija par grupu atrodama arī īpaši Latvijas braucienam izveidotajā Facebook lapā ar nosaukumu “Brian Lynch and NYFA in Latvia”. Saites uz abām sociālajām vietnēm atrodamas arī ASV vēstniecības mājas lapā: http://riga.usembassy.gov/.

 

 

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā  Cēsu Tūrisma attīstības un informācijas centrā (Pils laukums 9) katru dienu no plkst.10:00 - 18:00 un pirms koncerta norises vietā. 

Biļetes cena: Ls 2, - ;    1, - (skolēniem, studentiem, pensionāriem)

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv