Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 20.septembris   Vārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 5.augusts  


27.augustā koncertā Cēsu Sv. Jāņa baznīcā „Cēsu Pils” koris un vīru koris no Francijas „Pluricanto”

Piektdien, 27.augustā Cēsu Sv. Jāņa baznīcā plkst. 19:00 notiks koncerts, kurā ar krāšņu koncertprogrammu klausītājus priecēs vīru koris „Pluricanto” (Francija, Lejasreinas departaments) un „ Cēsu Pils” koris.

 

Vīru koris „ Pluricanto” Vidzemē viesojas Vidzemes reģiona un Lejasreinas departamenta sadarbības līguma ietvaros un sniegs koncertus arī Valkā un Valmierā.

 

Koris „ Pluricanto” ir dibināts 1987.gadā. Tā vadītājs ir Dominiks Vikers. Korī dzied ap 40 vīru no Kohersbergas novada (Lejasreinas departaments, Francija) 18 pilsētām.

Koris savā repertuāra iekļāvis gan franču tautas dziesmas, gan liturģiju dziedājumus, klasiskās mūzikas autoru ( Dž.Verdi, L.van Bēthovens, L. Kerubīnī, S.Franks, J.S. Bahs, F.Šūberts) darbus, kā arī franču estrādes skaņdarbus.

 

Koris ar dažādām koncertprogrammām ir paguvis apceļot ne vien Francijas reģionus, bagātināt Elzasas reģiona galvaspilsētas Strasbūras kultūras ainavu, bet koncertējis arī Vācijā, Maltā un Itālijā.

 

„ Cēsu Pils koris” ir dibināts 1995.gadā. Tā mākslinieciskā vadītāja un diriģente ir Marika Austruma. Šobrīd kori, kurā ir ap 30 aizrautīgu dziedātāju – amatieru, vada Evita Konuša.

 

Savas spējas koris regulāri apliecina ikgadējās koru skatēs, kā arī sekmīgi piedaloties starptautiskos kora mūzikas notikumos, piemēram, „ Florilege Vocal de Tours” Francijā, koru konkursā „Tallin 2007” un citos. Cēsu Pils kora repertuārā ir skaņdarbi no renesanses līdz mūsdienām, kur pie nozīmīgākajiem minami R.Dubras „Te Deum”, V.A.Mocarta „Requiem”, K.V.Gluka opera „Orpheus” un citi.

 

Ieeja par ziedojumiem.

 

Koncerta norisi atbalsta Vidzemes plānošanas reģions, Cēsu novada dome, Lejasreinas departamenta padome.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Resele

Vidzemes reģiona/Lejasreinas departamenta sadarbības koordinatore

Tel: 00 371 28650553Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv