Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 5.augusts  


Cēsnieks Ivo Verners cīnās par iespēju attīstīt pašizaugsmes un sadarbības portālu

Labiedarbi.lv ceturtajā projektu konkursā piedalās cēsinieks Ivo Verners ar projektu "TautasForums.lv - iedzīvotāju pašizaugsmes un sadarbības portāls". Portāla Tautasforums.lv veiksmīgai attīstībai nepieciešams veikt būtiskus uzlabojumus, dodot iespēju iedzīvotājiem ne tikai iegūt vērtīgu pašizglītošanās informāciju un nodrošinot domu apmaiņu, bet daudz tiešākā veidā sekmējot konkrētu projektu īstenošanu.

Izstrādājot un ieviešot TautasForums.lv jauno versiju, būs iespējams ne vien iegūt vērtīgu informāciju, bet arī ērtākā veidā ierosināt idejas, atrast domubiedrus un iesaistīties darba grupās. Tāpat arī tiks uzlabots portāla vizuālais tēls, uzlabotas informācijas meklēšanas iespējas, informācija tiks ērtāk izkārtota ērtāk, liekot akcentus uz izglītošanās un radošas sadarbības sadaļām.

Portāls TautasForums.lv darbojas kopš 2008.gada oktobra, tas ir un arī turpmāk būs nekomerciāls, un ir pieejams ikvienam bez maksas. Tā primārā mērķauditorija ir jaunieši un sabiedriski aktīvie pieaugušie. Portālā tiek izvietoti lasītāju/veidotāju raksti, tulkojumi, dokumentāli analītiskās filmas, tai skaitā ar subtitriem latviešu valodā, inovatīvi risinājumi dažādās jomās un citas lietas, kas paplašina redzesloku un veicina katra indivīda personīgo attīstību.

Projekts "TautasForums.lv - iedzīvotāju pašizaugsmes un sadarbības portāls" 56 pieteikumu konkurencē ir iekļuvis Labiedarbi.lv projektu konkursa otrajā kārtā, un ar 13 citiem projektiem sacenšas par sabiedrības atbalstu projektam un finansiālu atbalstu tā īstenošanai.

Projekta īstenošanai ir nepieciešams 975 latu liels finansējums. Palīdzēt to iegūt var ikviens Cēsu novada iedzīvotājs vai idejas atbalstītājs, bezmaksas balsojot portālos Labiedarbi.lv un Draugiem.lv. Balsot par šo projektu iespējams līdz šī gada 31.augustam.

Balsošana abos portālos ir sinhronizēta - neatkarīgi no tā, kurā portālā apmeklētājs nobalso par projektu, saņemto balsu skaits automātiski skaitās kopā un ir identisks abos portālos. Balsot un sekot līdzi balsojuma rezultātiem var 24 stundas diennaktī.

Augusta projektu konkursa kopējais finansējuma fonds ir 7533,5 lati. Tas, cik daudz projektu iegūs finansiālu atbalstu, ir atkarīgs no tā, cik liels finansējums nepieciešams, lai realizētu projektus ar augstāko balsu skaitu. Finansējums projektiem tiek piešķirts saņemto balsu skaita secībā.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv