Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 5.septembris  


Rāmuļu pamatskolā viesojas sadarbības partneri no piecām valstīm

  Septembra sākumā Rāmuļu pamatskolā viesojas Comenius projekta sadarbības partneri no Nīderlandes, Slovēnijas, Portugāles, Spānijas un Polijas. Kopumā 25 cilvēki – pedagogi, skolu direktori un audzēkņi. Viesi iepazīsies ar Cēsu novadu, dosies ekskursijā uz Rīgu, Siguldu, Līgatni, apskatīs Latvijas dabas objektus.

  Pirmdien 5.septembrī viesi tikās ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu. Viņš atzina, ka ir priecīgs un lepns par iespēju tikties ar Rāmuļu pamatskolas sadarbības partneriem. Domes priekšsēdētājs pastāstīja viesiem par Cēsu novada aktualitātēm izglītībā un videi draudzīgu projektu īstenošanā. Domes priekšsēdētājs uzsvēra, ka tādas programmas kā Comenius ir ļoti vērtīgas jauniešiem un novēlēja sadarbību sekmīgi turpināt. Pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Dita Trapenciere iepazīstināja ar būtiskākajiem  Cēsu novada attīstības projektiem. Viesi, daloties iespaidos par redzēto, pauda sajūsmu par Latvijas dabu un pateicās Rāmuļu draugiem par viesmīlīgo uzņemšanu un iespēju iepazīt latviešu kultūru.

Attēlā: Comenius projekta sadarbības partneri pieņemšanā Cēsu novada pašvaldībā.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv