Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 5.septembris  


Notiks seminārs uzņēmējiem par iespējām saņemt finansiālu atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai

Piektdien, šā gada 7.septembrī plkst.10:00 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (turpmāk – VARAM) Peldu ielā 25, Rīgā, 409.telpā notiks informatīvs seminārs Latvijā reģistrētiem komersantiem par iespējām saņemt finansiālu atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai. Semināru organizē VARAM sadarbībā ar Latvijas Vides investīciju fondu.

Lai piedalītos seminārā un saņemtu izdales materiālus, aicinām līdz šā gada 6.septembra plkst.15:00 iepriekš pieteikties, nosūtot informāciju (vārdu, uzvārdu, organizāciju, e-pastu un semināra nosaukumu) uz e-pastu: ilze.trusinska@varam.gov.lv.

Uzņēmēji seminārā varēs iepazīties ar konkursa pamatnosacījumiem, tai skaitā ar projekta iesnieguma veidlapas aizpildīšanu un projektu ieviešanas nosacījumiem, un saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem.

Šādu finansiālu atbalstu uzņēmējiem paredz Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (turmpāk – KPFI) finansēto projektu atklātais konkurss “Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai".

Lai pretendētu uz finansējumu KPFI konkursa pirmajā kārtā, projektu iesniegumi jāiesniedz līdz šā gada 1.oktobrim (ieskaitot). Pirmās kārtas ietvaros pieejamais KPFI finansējums ir 3 164 617,04 LVL, kur viena projekta maksimālais finansējums ir 350 000 LVL un tie jāīsteno līdz 2013.gada 30.aprīlim. Plānots, ka šāda veida KPFI finansiāls atbalsts būs pieejams vairākās kārtās.

KPFI atklātā konkursa mērķis ir uzlabot ražošanas ēku energoefektivitāti un samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas, nodrošinot pāreju no fosilo energoresursu uz atjaunojamo energoavotu tehnoloģijām, uzlabojot esošās ražošanas tehnoloģiskās iekārtās vai nomainot tās ar jaunām.

Ar konkursa nolikumu un vadlīnijām iespējams iepazīties šeit.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv