Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 5.septembris  


12. septembrī plkst. 18.00 Dzejas dienu viesi Andris Bulis un Toms Juhņevičs

2012. gada Dzejas dienu pirmajā pasākumā „Pieturas” 12. septembrī pulksten 18.00

Cēsu Centrālajā bibliotēkā (Raunas ielā 1) apmeklētājus uzrunās aktieris, dzejnieks Andris Bulis un komponists Toms Juhņevičs.

Andris Bulis ir „Teātra observatorijas” pazīstamais un talantīgais aktieris, kurš tēlojis gan teātra izrādēs, gan arī piedalījies vairākos pašmāju un ārvalstu TV seriālos un kinofilmās. Andra Buļa pirmā dzejoļu grāmata „Mans ego” iznāca 2008. gadā, bet otrais krājums „Pieturas” – šī gada pavasarī, pēc nozīmīga pieturpunkta paša Andra Buļa dzīvē –30. dzimšanas dienas. Dzejas tekstos ir jaušams vīrišķīgs briedums, ir attēlota visplašākā mīlestības jūtu amplitūda, skarti sociālie motīvi un asos pretmetos attēlota mūsu pasaule. Krājums „Pieturas” ir atraktīvs un intriģējošs projekts, ko aktieris realizējis sadarbībā ar komponistu Tomu Juhņeviču. Dzejoļu krājumam ir pievienots CD ar meditatīvu Toma Juhņeviča mūziku, kā arī ar Andra Buļa ierunātiem dzejas tekstiem muzikālā pavadījuma fonā. Par dzejoļu krājumu autors ir teicis, ka tas varētu būt veltījums tiem jauniešiem, kas paši raksta dzeju.

Andris Bulis guvis panākumus ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā. 2011. gada martā viņš atzīts par labāko aktieri VI Starptautiskā jaunatnes teātra festivāla „М.aрт контакт”, kas tradicionāli norisinājās Baltkrievijas pilsētā Mogiļevā, alternatīvās jeb jaunatnes žūrijas vērtējumā.

Pasākumā ieeja bez maksas.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv