Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 5.oktobris  


Aicinājums uz diskusiju par Festivāla ielu

2008.gadā Cēsu pilsētas dome plāno rekonstruēt Festivāla ielu visā tās garumā. Šobrīd ielas rekonstrukcijai tiek   izstrādāts tehniskais projektu. Lai uzklausītu iedzīvotāju priekšlikumus un viedokļus, Cēsu pilsētas dome 11.oktobrī plkst.17.00 Domes zālē rīko diskusiju . Domes atbildīgie speciālisti un projekta autors prezentēs rekonstrukcijas skiču projekta stadiju ar plānoto ielas risinājuma priekšlikumu, tajā skaitā apstādījumiem, kājnieku un velosipēdistu celiņiem un stāvēšanas iespējām. Tā kā projekts ir apjomīgs un būtiski ietekmēs gan pilsētas kopējo tēlu gan Festivāla ielas satiksmi un drošību, pilsētas iedzīvotāji tiek lūgti aktīvi iesaistīties tā apspriešanā un piedalīties rīkotajā diskusijā.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv