Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 5.oktobris  


Paraksties un atbalsti kultūru!

Ja Tu esi par grāmatām, mūziku, kino, teātriem, bibliotēkām, muzejiem, par kultūras pieejamību un attīstību – PARAKSTIES!!!!! Cēsīs to iespējams izdarīt Cēsu Centrālajā bibliotēkā Raunas ielā 1, darbdienās no pulksten 10.00 līdz 18.00, sestdienās – 10.00 – 15.00.

Latvijas Radošo savienību padome ir aicinājusi izteikt atbalstu kultūrai un rīko atbalsta akciju „Es par kultūru”, kura notiks līdz 16. oktobrim kultūras institūcijās – kinoteātros, grāmatnīcās, bibliotēkās, muzejos, teātros, arhīvos, mākslas telpās, koncertu norises vietās, mūzikas un mākslas skolās, kā arī interneta portālā www.delfi.lv un www.draugiem.lv. Akcijas laikā iedzīvotāji aicināti ar saviem parakstiem apliecināt, ka kultūra viņu dzīvē ir svarīga.

Akcijas „Es par kultūru” uzsaukums: „Latvijas valsts sākas ar cilvēku, kurš runā un raksta latviešu valodā. Latvijas valsts sākas ar dzeju un mūziku, ar „Dievs, svētī Latviju”. Latvija sākas ar Kultūru. Latvijas kultūra ir dzīva, bagāta un atvērta, bez tās nebūs Latvijas. Kultūra ir mana maize un sāls, mani svētki un ikdiena, tā ir manas dzīves daļa. Kultūra man ir nepieciešama tagad un turpmāk.”

 

Informāciju apkopoja –

Gunta Romanovska,

Cēsu Centrālās bibliotēkas direktores vietniece

( 64122879, 64123644 (arī fakss), mob. 29289216

e-pasts: gunta.romanovska@biblioteka.cesis.lv ; gunrom@inbox.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv