Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 5.oktobris  


Rāmuļu pamatskola iesaistās veselības veicināšanas programmā

Nordplus programmas mērķi ir uzlabot un ieviest jauninājumus Ziemeļvalstu un Baltijas valstu izglītības sistēmās. Nordplus programmas aktivitātes balstās uz vienošanos starp programmas dalībvalstīs esošajām izglītības iestādēm un organizācijām. Programma atbalsta projektus, kas veicina zināšanu ieguvi, apmaiņu un sadarbības tīklu veidošanu.

Gada sākumā kopā ar kolēģiem no Igaunijas un Islandes tika uzrakstīts projekta „Veidot labāku nākotni, veicinot veselīgu dzīvesveidu kopš bērnības” pieteikums. Projekts ir apstiprināts un tam tiks piešķirts finansējums no Ziemeļvalstu programmas.

Lai realizētu Nordplus projekta „Veselīga dzīvesveida mācību programmu 2011 - 2014” divas skolotājas no Rāmuļu pamatskolas – Ieva Lapsiņa un Inese Vītiņa 25. septembrī devās uz Islandi.

Pirmajā kopīgajā vizītē – Islandē, skolotāji no Baltijas valstīm profesionāla projektu konsultantu vadībā izvirzīja mērķus un izstrādāja uzdevumus. Darbojoties grupās secināja galvenās problēmas skolās un visā sabiedrībā. Izstrādāja projekta plānu, izvirzot galvenās prioritātes. Kopā ar Īslandes skolu izglītības metodiķiem veidoja projekta SWOT analīzi.

Šis projekts būs skolu ieguldījums valsts un Eiropas mēroga veselības veicināšanā skolās un  sabiedrībā.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv