Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 5.oktobris  


21.oktobrī Cēsu Jaunajā pilī meditatīvās mūzikas koncerts „OM SHANTIH”

21.oktobrī plkst.18:30 Cēsu Jaunajā pilī skanēs meditatīvās mūzikas koncerts „OM SHANTIH”. Iespēja baudīt mūziku, kas ir ārpus kultūras, valstu un reliģijas robežām, cildinot harmoniju dažādībā.

 

Starptautiskā nevalstiskā organizācija Art of Living piedāvā meditatīvu muzikālu ceļojumu cauri garīgumam un kultūrām ārpus valstu un reliģiju robežām, apvienojot Austrumu, Rietumu un Āfrikas tradīcijas.

 

Lielu klausītāju atzinību iemantojušais mūzikas maestro  - Massimo(Max) Ormea(Itālija) ar savu Om Ensemble, kura sastāvā Latvijā muzicēs perkusiju virtuozs Nils Īle(Latvija), harmonija, flautas un daudzu citu instrumentu meistars Marc Citroen(Holande) vedīs klausītājus dziļajā un prieka pārpilnajā mūzikas piedzīvojumā.

 

Pagājušā gada vasarā notikušais koncerts ar Massimo Ormea un Nilu Īli guva negaidīti lielu rīdzinieku atsaucību. Tāpēc šogad Latvijā tie būs jau trīs koncerti vispasaules tūres OM SHANTIH ietvaros: Cēsīs, Liepāja un Rīgā. Latvijā OM SHANTIH tūre piestā pa ceļam no Johannesburgas (Dienvidāfrika), lai pēc tam dotos uz  tālo Bangalori Indijā. Līdz tam ir pabūts Berlīnē, Ļubļanā un Milānā.

 

Biļetes var iegādāties Biļešu serviss kasēs visā Latvijā vai internetā www.bilesuserviss.lv

Biļetes cena: Ls 3,50 –

Bezmaksas ieeja bērniem līdz 12 gadu vecumam, pasākuma ilgums ~2h

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv