Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 5.oktobris  


Cēsis var! Biznesa ideju konkurss tiem, kuri vēlas uzsākt uzņēmējdarbību.

          Biznesa inkubators "Magnus" sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību rīko biznesa ideju konkursu "Cēsīs var!". Konkursa mērķis ir veicināt jauno uzņēmumu rašanos un  Cēsu  un Vidzemes iedzīvotāju iestāšanos komercdarbībā. Konkurss palīdzēs tikt skaidrībā par savas biznesa idejas perspektīvām, iegūt zināšanas par biznesa uzsākšanas iespējām, finansējuma piesaistes iespējām, iespēja iegūt jaunus kontaktus un pieredzi. 

 
Konkursa dalībnieki var būt fiziskas personas, juridiskas personas vai fizisku un / vai juridisku personu apvienības. Konkursam var pieteikties ikviens individuāla darba veicējs, pašnodarbinātais, students, juridiska persona, jebkurš uzņēmīgs cilvēks, kam ir biznesa ideja un kas ir izklāstīta uz vienas lapas, ar realizācijas iespējām Cēsīs.

Sākot ar 13.oktobri Biznesa inkubatorā Magnus tiks organizēti vairāki (iknedēļas, bezmaksas) semināri visiem potenciālajiem konkursa dalībniekiem par uzņēmējdarbības formām un uzņēmuma reģistrāciju, par grāmatvedību un finansēm, par mārketingu, par zīmola izveidi, par idejas prezentācijas paņēmieniem.

 

Konkurss notiek divās kārtās. Pirmajā kārtā dalībnieki tiek aicināti iesūtīt biznesa idejas aprakstu brīvā formā vai izmantojot piedāvāto paraugu, apraksta apjoms orientējoši viena A4 lappuse, līdz 22.novembrim pulksten 17:00 iesniedzot "Magnus" sekretariātā Pļavas ielā 3a, 3.stāvā, sūtot elektroniski uz e-pastu madara@magnus.lv, vai sūtot pa pastu (pasta zīmogs 22. novembris).

Konkursa otrajā kārtā 6.decembrī labāko ideju autori tiks aicināti prezentēt savu ideju konkursa komisijai klātienē. Uzvarētāji tiks apbalvoti 9.decembrī.

 

Semināri norisināsies biznesa inkubatora “Magnus” semināru zālē, Cēsīs, Pļavas ielā 5 otrajā stāvā.

Konkursa laikā tā dalībnieki varēs saņemt bezmaksas konsultācijas no mentoriem – sadarbības partneru speciālistiem, kā arī praktisku palīdzību idejas noformēšanā, izdrukāšanā u.c. jautājumos.

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv