Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 5.oktobris  


Pārrunās sadarbību tūrisma attīstīšanai Gaujas nacionālā parka teritorijā

Otrdien, 9.oktobrī, pl.14:00 Siguldā notiks pašvaldību vadītāju un Dabas aizsardzības pārvaldes tikšanās, kurā plānots pārrunāt sadarbību tūrisma veicināšanas un infrastruktūras attīstības jomā Gaujas nacionālā parka (Gaujas NP) administratīvajā teritorijā.

 

Pasākumā laikā Siguldas, Cēsu, Valmieras, Līgatnes, Amatas un Pārgaujas, kā arī citu pašvaldību vadītāji izvērtēs šogad kopīgi paveikto, kā arī saskaņos turpmāko plānu 2013.gadam. Tāpat plānots pārrunāt ar tūrisma infrastruktūru saistītos jautājumus, lai veicinātu Gaujas NP kā tūrisma galamērķa konkurētspēju. Tāpēc sanāksmē aicināti piedalīties arī A/S „Pasažieru vilciens” pārstāvji.

 

Tikšanās laikā klātesošie tiks informēti arī par plānotajām Gaujas NP tūrisma klastera aktivitātēm LIAA atbalstītā projekta ietvaros, kurā bez minētajām pašvaldībām, darbojas arī 50 komersanti un Vidzemes Augstskola.

 

Jau ziņots, ka š.g. 7.februārī sešas Vidzemes pašvaldības - Siguldas, Cēsu, Amatas, Līgatnes, Pārgaujas un Valmieras, un Dabas aizsardzības pārvalde parakstīja vienošanos par ilgtermiņa sadarbību tūrisma nozarē un Gaujas NP teritorijas kā tūrisma galamērķa attīstību. Sadarbojoties iepriekšminētajām pašvaldībām, izdota jauna tūrisma karte astoņās valodās par ceļošanas iespējām Gaujas NP teritorijā. Tāpat galamērķis popularizēts 12 starptautiskos tūrisma gadatirgos Eiropā un Krievijā.

 

Pasākums notiks Dabas aizsardzības pārvaldes telpās Siguldā Baznīcas ielā 7.

 

Aicinām mediju pārstāvjus piedalīties pasākumā.

 

Gaujas NP ir viens no senākajiem un atpazīstamākajiem Latvijas tūrisma galamērķiem, ko gadā apmeklē vairāk nekā miljons tūristu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Inese Pabērza

Valmieras pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja

Mob.tel.: 26418755Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv