Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 5.novembris  


Aicinām uz diskusiju par kultūras attīstību Cēsīs 6.novembrī plkst.17:00!

 

Cēsu iedzīvotāji tiek laipni gaidīti izteikt savus viedokļus un priekšlikumus publiskajā diskusijā par kultūras attīstību Cēsīs.

 

Diskusija notiks 6.novembrī plkst.17:00 Cēsu Kultūras centra Ērģeļu zālē, Raunas ielā 12.

 

Tā kā šogad Cēsu domē tika uzsākta Cēsu kultūras stratēģijas izstrāde nākamajiem sešiem gadiem (2008.-2013.g.), stratēģijas izstrādes darba grupa ir sagatavojusi savus ieteikumus par vēlamajiem rīcības virzieniem kultūras jomā Cēsīs turpmākajos gados, ar kuriem plašāka sabiedrība tiks iepazīstināta 6.novembra diskusijā.

 

Gaidīsim Jūsu viedokļus un priekšlikumus par tādām svarīgām jomām kā amatiermākslas kolektīvu darbība, kultūrizglītības pieejamība, lielo pasākumu organizēšana un kultūras tūrisma attīstība pilsētā. Kādus kultūras pasākumus Cēsu iedzīvotāji vēlas redzēt savā pilsētā? Vai bibliotēka ir pieejama visiem Cēsu iedzīvotājiem? Kādus pasākumus vēlamies redzēt Pils parkā? Vai Cēsīs ir pietiekamas brīvā laika pavadīšanas iespējas? Vai Cēsīs ir kādas aizmirstas kultūras tradīcijas, kuras vēlamies redzēt atdzimstam? Vai Cēsis ir un grib būt kultūras pilsēta – Vidzemes kultūras centrs? – Gaidīsim Jūsu atbildes uz šiem un citiem jautājumiem!

 

Ja Jums nav iespējams piedalīties diskusijā 6.novembrī, gaidīsim Jūsu priekšlikumus uz e-pastu info@kulturcentrs.lv vai arī pa tālr. 4122431 (Ilona Asare).

 

Informāciju sagatavoja:

Ilona Asare

Cēsu Kultūras centrs

Tel.4122431, ilona@kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv