Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 5.novembris  


Mums ļoti svarīgs ir Tavs viedoklis. Velti 5 minūtes Cēsu nākotnei!

Cēsu pilsētas dome ir izstrādājusi aptaujas anketu Cēsu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem. Ikviens ir aicināts aizpildīt aptaujas anketu un izteikt savu viedokli par aktualitātēm pilsētā.

 

Aptauja veidota ar mērķi uzzināt pilsētas iedzīvotāju un viesu viedokli un veidot aktīvāku iedzīvotāju un pašvaldības sadarbību. Aptaujas rezultāti apkopotā veidā tiks izmantoti pilsētas attīstības plānošanā, tāpēc svarīgs ir ikviens viedoklis.

 

Aptauju līdz šā gada 19. novembrim var aizpildīt jebkurā pilsētas vietā, kur redzama anketām paredzētā kastīte, Cēsu pilsētas Iedzīvotāju apkalpošanas centrā Raunas ielā 4, kā arī mājas lapā www.cesis.lv

 

Katram ir iespēja piedalīties pilsētas attīstībā!

 

Aptauju internetā iespējams aizpildīt šeit: "Mums ļoti svarīgs Tavs viedoklis. Velti 5 minūtes Cēsu nākotnei" (vai arī www.cesis.lv galvenajā sadaļā uzklikšķinot uz banera ar šādu nosaukumu. Baneris novietots virs aktuālajām ziņām)

 

Cēsu pilsētas Attīstības plāna

aktualizēšanas darba grupa

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv