Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 5.novembris  


Balso par labāko Sociālo darbinieku 2007!

 Nepelnīti klusi vai vispār nemaz līdz šim atzīmēta Sociālo darbinieku diena, ko visā Eiropā svin novembra otrajā otrdienā. Tādēļ tuvojoties sava pirmā darbības gada noslēgumam un datumam, kurā šogad sumināsim savus kolēģus (13.novembris), mēs Pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” esam nolēmuši ieviest tradīciju – katru gadu īpaši godināt kādu no Cēsīs strādājošiem sociāliem darbiniekiem.

Sociālais darbs ir morāli smags, saistīts ar lielu garīgo piepūli, sarežģītas informācijas apstrādi un augstu atbildības līmeni, tajā pašā laikā sociālajam darbiniekam jābūt savaldīgam un psiholoģiski noturīgam, jāspēj ātri un adekvāti reaģēt krīzes situācijās. Risinot klientu sadzīves un no tām izrietošās emocionālās problēmas, sociālajam darbiniekam nereti ir grūti pašam sevi pasargāt no „izdegšanas”. Nesavtīga nodošanās darbam un apbrīnojams entuziasms – šķiet, ka tā visprecīzāk varētu raksturot „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras” sociālo darbinieku ikdienu, tiešā veidā strādājot ar klientiem un vienmēr paturot prātā, ka klienta stāsts vienmēr ir cilvēka dzīvesstāsts.

Mēģinot izteikt vismaz daļu no tā „paldies”, ko pelnījuši mūsu sociālie darbinieki, aicinām iedzīvotājus būt atsaucīgiem un ieteikt „Sociālo darbinieku 2007”, aptaujas anketā norādot sociālā darbinieka vārdu un uzvārdu, pasvītrojot vai brīvajā vietā ierakstot, kas, jūsuprāt, ir tas, kā dēļ 2007. gadā tieši šis sociālais darbinieks pelnījis atzinību.

 

 Atzīmēt sociālā darbinieka vārdu iespējams šeit

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozolīņa

Cēsu pašvaldības

Sociālo pakalpojumu un sociālās plaīdzības aģentūra

Projektu vadītāja

sabine.ozolina@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv