Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2019.gada 23.augusts   Vārda dienu svin: Vitālijs, Ralfs, Valgudis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 5.novembris  


Cēsu novada pašvaldība un uzņēmēji vienojas par sadarbību

Trešdien, 4.novembrī Cēsu novada pašvaldības telpās notika Cēsu novada uzņēmēju un Cēsu novada domes deputātu tikšanās, kurā sanāksmes dalībnieki vienojās par turpmāko sadarbības formu.

 

Uz tikšanos, ko rosināja Cēsu uzņēmēju klubs, Latvijas Darba Devēju konfederācijas pārstāvji Cēsīs un Cēsu rotarieši, bija ieradušies vairāk kā 50 novada uzņēmēji. Tikšanās mērķis bija aktivizēt pašvaldības deputātu un darbinieku dialogu ar novada uzņēmējiem.

 

Tikšanās sākās ar Cēsu novada domes priekšsēdētāja aicinājumu vienoties par turpmāko sadarbības formu starp pašvaldību un uzņēmējiem, lai pēc iespējas veiksmīgāk kopīgi risinātu nodarbinātības problēmu novadā un veidotu dialogu starp uzņēmējiem un pašvaldību. Tāpat arī priekšsēdētājs aicināja uzņēmējus sniegt priekšlikumus par pašvaldības darba uzlabošanu.

 

Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs klātesošos iepazīstināja ar pašvaldības funkcijām, budžetu, prioritātēm, esošajiem un plānotajiem projektiem un izaicinājumiem nākošajiem gadiem.

 

Lai skaidrotu atbalsta iespējas dibinot jaunu uzņēmumu, klātesošos uz sadarbību aicināja biznesa inkubatora „Magnus” vadītājs Dairis Cālītis. Klātesošie izrādīja interesi un uzdeva daudz jautājumus par jaunu uzņēmumu dibināšanas iespējām, tādejādi izraisot plašu diskusiju, kuru nolēma turpināt „Magnus” speciāli rīkotā seminārā.

 

Diskusiju laikā uzņēmēji aktīvi piedāvāja vairākas iespējas turpmākai sadarbības veidošanai ar pašvaldību, norādot, ka vēlas piedalīties diskusijās par dažādu nozaru uzņēmējdarbības attīstību un problēmām Cēsu novadā, un uzsvēra, ka labprāt viens otram sniegtu priekšlikumus par biznesa attīstību. Kā viena no aktuālākajām tēmām tika minēta tūrisma nozares uzņēmumu sadarbība novadā. Uzņēmēji atzina, ka daudzi uzņēmumi Cēsīs ir saistīti ar tūristu uzņemšanu, apkalpošanu, pārvadāšanu un izklaidi, un, lai tas notiktu veiksmīgāk, nepieciešama uzņēmēju sadarbība.

 

Vairāki uzņēmēji izmantoja iespēju aicināt viens otru uz sadarbību un sniegt atbalstu maznodrošinātajiem novada iedzīvotājiem un bērniem.

 

Šādas pašvaldības vadības un uzņēmēju tikšanās jau iepriekš ir rīkotas, gan izstrādājot un aktualizējot Cēsu attīstības programmu, gan diskutējot par nodarbinātības problēmām novadā. Cēsīs aktīvi darbojas Cēsu uzņēmēju klubs, kas ir arī Latvijas Darba Devēju konfederācijas biedrs.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv