Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 5.novembris  


16.novembrī Cēsu Pils kora koncerts „Latvija cauri gadalaikiem”

16.novembrī plkst18:00 Izstāžu namā Cēsu Pils kora koncerts „Latvija cauri gadalaikiem”.

 

Cēsu Pils koris aicina klausītājus doties muzikālā ceļojumā pa mūsu dzimteni Latviju, kurā, izskanot latviešu komponistu kora dziesmu pērlēm, vienlaikus izdzīvots tiks dabas un cilvēka gadskārtu ritumu, ieklausoties izcilo literātu Jāņa Jaunsudrabiņa un Kārļa Skalbes prozā.

 

Koncerta otrajā daļā - pastaiga meža valstībā, kur neiztikt arī bez pārsteigumiem...

Cēsu Pils koris ir 1995.gadā dibināts kolektīvs. Kopš 1997.gada kora mākslinieciskā vadītāja un diriģente ir Marika Austruma (Marika ir arī Valsts Akadēmiskā kora "Latvija"diriģentiem). 2009.gadā korim pievienojās diriģente Evita Konuša. Korī ir ap 30 aizrautīgu dziedātāju - amatieru. Cēsu Pils koris ir aktīvs Cēsu novada kultūras dzīves dalībnieks un veidotājs, kas labprāt koncertē arī citviet Latvijā. Savas spējas koris regulāri apliecina ikgadējās koru skatēs. 2008.gadā koris izcīnīja tiesības piedalīties XXIV Latvijas dziesmu un deju svētku koru karu finālā un sasniedza 11. labāko rezultātu Latvijā aiz tādiem pasaulslaveniem kolektīviem kā „Kamēr”, „Balsis”. Cēsu Pils kora repertuārā ir skaņdarbi no renesanses līdz mūsdienām. Pie kora nozīmīgākajiem iestudējumiem minami R.Dubras Te Deum, V.A.Mocarta Requiem, K.V.Gluka opera Orpheus, L.Bernsteina Psalms of Chichester un citi.

 

Ieejas maksa: Ls 1, - ; Ls 0,50 – (skolēniem, studentiem, pensionāriem)

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28342115; 28318318

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv