Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 5.novembris  


Cēsu Tūrisma informācijas centrā jauns pakalpojums - biļešu serviss kase

Sākot ar 2010.gada 4.novembri Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9) tiek tirgotas arī „Biļešu serviss” kases biļetes.

 

Līdz šim Cēsu Tūrisma informācijas centrā apmeklētāji varēja iegādāties biļetes uz pilsētas organizētajiem un SIA „Biļešu paradīze” kases piedāvātajiem pasākumiem.

 

Lai iedzīvotājiem padarītu ērtāku biļešu iegādi uz jebkuru pasākumu, noslēgts līgums ar SIA „Biļešu serviss” , kas piedāvā iegādāties biļetes ne tikai uz izklaides un kultūras norisēm, bet arī uz sporta spēlēm un citām aktīvām izklaidēm. Iespēja nopirkt biļeti arī uz pasākumiem Igaunijā un Lietuvā.

Atgādinām, ka Cēsu Tūrisma informācijas centrā apmeklētājiem tiek sniegta informācija par pasākumu piedāvājumiem Cēsīs un iepriekš minētajās biļešu kasēs, kā arī piedāvāta biļešu iegāde. Ar zinošu tūrisma speciālistu palīdzību, ikvienam interesentam iespēja uzzināt par tūrisma, atpūtas un izklaides iespējām (naktsmītnēm, atpūtas vietām, pasākumiem, transporta satiksmi u.c.) Cēsu novadā un apkārtējos novados bijušā Cēsu rajona robežās. Cēsu Tūrisma informācijas centrs nodrošina ar ekskursijām un gida pakalpojumiem dažādās valodās pa Cēsu Viduslaiku pili, pilsētu un apkārtni.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs, ziemas periodam iestājoties, atvērts katru dienu no plkst.10:00 - 17:00, svētdienās no plkst.10:00 – 16:00, pirmdienā – slēgts. Tālrunis informācijai: 64121815, 28318318; e- pasts: info@cesis.lv , www.tourism.cesis.lv

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28342115; 28318318

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv