Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 5.decembris  


Atklās Eiropas Patērētāju informēšanas centru2005.gada 5.decembris.

Informāciju sagatavoja Eiropas Patērētāju informēšanas centrs.

Vai Jums ir gadījies, ka ārzemēs nopirktās preces izrādījušās nekvalitatīvas? Vai ir gadījušās problēmas (aizkavējies reiss, nozudusi vai sabojāta bagāža), ceļojot ar lidmašīnu? Vai šādos gadījumos esat vērsušies ar sūdzību kādā institūcijā? Lai patērētājiem tiktu nodrošināta aizsardzība gan ceļojot, un iepērkoties visā Eiropas Savienībā, gan iepērkoties internetā, tagad arī Latvijā tiek atklāts Eiopas Patērētāju informēšanas centrs (EPIC).

Strauji pieaugot aviopārvadājumu apjomam, būtiski palielinoties gan ārvalstu tūristu skaitam, gan Latvijas iedzīvotāju skaitam, kas dodas ārzemju ceļojumos, īpaši aktuāla kļūst pārrobežu patērētāju tiesību aizsardzība. EPIC ir Latvijas Patērētāju tiesību aizsardzības sistēmas sastāvdaļa, kas darbosies Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) ietvaros un ir Eiropas Komisijas starptautiskā tīkla ECC – NET pārstāvniecība Latvijā un tā galvenās funkcijas ir: · Sniegt palīdzību Latvijas iedzīvotājiem, ja radušās problēmas ar precēm, kas iegādātas kādā no ES valstīm. · Palīdzēt ES iedzīvotājiem, kuriem radušās problēmas, pērkot preces vai pakalpojumus Latvijā.

EPIC konsultēs, pārstāvēs patērētājus un palīdzēs gadījumos, kad patērētājam radušās problēmas: · Iepērkoties ārpus Latvijas, · Ceļojot ar lidmašīnu, · Pērkot preces internetā, · Iegādājoties kompleksos tūrisma pakalpojumus.

EPIC atklāšanas ceremonijā uzrunu teiks LR Ekonomikas ministrs Artūrs Krišjānis Kariņš, PTAC direktore Baiba Vītoliņa, EPIC direktore Aija Gulbe, kā arī Eiropas Komisijas pārstāvji.

Šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā būsiet laipni gaidīti piedalīties EPIC atklāšanas pasākumā, ceturtdien, 8.decembrī, plkst. 15.00, LR Ekonomikas ministrijas Enerģētikas departamenta zālē, Brīvības ielā 55, Rīgā. (Remontdarbu dēļ lūdzam sekot norādēm).

Papildu informācija: Sanita Biksiniece 7013260, 6544528, sanita.biksiniece@metrolink.lv.
 

Preses relīze LETA  Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv