Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 5.decembris  


Aicinām skolas iesaistīties kampaņā „Ozona slānim draudzīga skola”!


Sākot ar š.g. 2. decembri tiek uzsākta skolu reģistrēšana dalībai kampaņā „Ozona slānim draudzīga skola”.

„Ozona slānim draudzīga skola” ir vispusīga un interaktīva informatīvi – izglītojoša kampaņa, kas vēlas pievērst skolotāju un skolēnu uzmanību ozona slāņa aizsardzības pastāvīgajam nozīmīgumam un veicināt ar ozona slāņa aizsardzību saistīto tematu atraktīvu un pilnvērtīgu apgūšanu.

Kampaņas „Ozona slānim draudzīga skola” moto vēsta: „3 mm ozona – saudzē un esi pasargāts!”, jo, lai gan ozona slāņa normālais biezums ir tikai 3 mm, tas ir pietiekami stiprs, lai Zemi aizsargātu no pārāk intensīvā saules ultravioletā starojuma.

Kampaņa „Ozona slānim draudzīga skola” tiks īstenota 02.01.2006. – 01.06.2006., un tās ietvaros notiks gan mācību semināri skolotājiem, gan mācību nodarbības skolēniem, kā arī 3 dažādi konkursi, līderu debates u.c. Skolotājiem tiks dāvināti speciāli mācību palīglīdzekļi, t.sk., video sižeti par ozona slāni, bet skolēniem un skolu bibliotēkām – ar karikatūrām ilustrētas informatīvi–izglītojošas brošūras u.c. Konkursu uzvarētāji saņems speciālbalvas. Aktīvākajām kampaņā iesaistītajām skolām tiks piešķirts Ozona slānim draudzīgās skolas nosaukums un to apliecinoša apliecība.

Kampaņas galvenā mērķauditorija ir ķīmijas, fizikas, bioloģijas, ģeogrāfijas, dabas zinību, veselības mācības u.c. skolotāji, kā arī 2.-5. klases, 6.-9. klases un 10.-12. klases skolēni, taču ieguvēji no kampaņas īstenošanas būs arī skolas un sabiedrība kopumā.

Iesaistīties kampaņā „Ozona slānim draudzīga skola” var ikviena Latvijas pamatskola vai vidusskola. Dalība kampaņā ir bez maksas. Lai pieteiktos kampaņai „Ozona slānim draudzīga skola”, līdz š.g. 31. decembrim Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūrai pa pastu (Maskavas iela 165, Rīga, LV-1019), e-pastu (lvgma@lvgma.gov.lv) vai faksu (7145154) ir jānosūta aizpildīta pieteikuma lapa. Kontaktpersona: D. Vibule (tālr.: 7032029, e-pasts: dagnija.vibule@lvgma.gov.lv).

Kampaņu „Ozona slānim draudzīga skola” sadarbībā ar Vides ministriju Globālā vides fonda un Apvienoto Nāciju Organizācijas Vides Programmas projekta „Institucionālā stiprināšana Monreālas protokola īstenošanai Latvijā” ietvaros organizē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra.

Sīkāka informācija par kampaņu „Ozona slānim draudzīga skola”: http://www.meteo.lv/public/26905.html

Sīkāka informācija par ozona slāņa aizsardzību Latvijā: http://www.vidm.gov.lv/vide/darbJom/Lozons.htm  


Ilze Brakmane
Vides ministrijas
Komunikācijas nodaļas vadītāja
Tālr.: 7026418 / 9414078Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv