Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 24.janvāris   Vārda dienu svin: Krišs, Ksenija, Eglons
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 5.decembris  


Gatavojas darba tirgus pētījumam

Projekta VPD1/ESF/NVA/05/APK/3.1.5.2/0005/2 „Darba tirgus izpēte, analīze un perspektīvu noteikšana Cēsu pilsētā un Cēsu rajonā” ietvaros cenu aptaujas rezultātā par pētījuma veicēju tika izraudzīts uzņēmums SIA „AC Konsultācijas”. Pētījuma ietvaros tiks veiktas trīs dažādu sabiedrības pārstāvju aptaujas – uzņēmēju, bezdarbnieku, mājsaimniecību aptaujas, padziļinātās ekspertu intervijas un ekonometriskā analīze.

Šobrīd noris darbs pie aptaujas anketu sagatavošanas. Viens no galvenajiem principiem, kas tiek ņemts vērā anketu sastādīšanā, ir, lai tās būtu pēc iespējas koncentrētākas un to aizpildīšana respondentam neaizņemtu daudz laika. Aptauju mērķis ir iegūt kvantitatīvos datus, kas dos pamatinformāciju, kura tiks interpretēta un analizēta papildus veicot padziļinātās intervijas ar dažādu nozaru ekspertiem.

Patreiz tiek sastādītas izlases, kas noteiks, kuri uzņēmumi un kuras mājsaimniecības tiks aptaujātas. Izlase tiek veidota pēc nejaušības principa. Uzņēmēju aptauja tiks veikta pirmā un to plānots uzsākt janvāra sākumā. 

Projekts tiek finansēts no ES Sociālā fonda, Cēsu pilsētas domes un Cēsu rajona padomes finansu līdzekļiem.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv