Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 5.decembris  


17.decembrī Ziemassvētki Brīnumskapī

17. decembrī plkst. 13.00 CATA Kultūras namā dziesmu un deju uzvedums “Ziemassvētki Brīnumskapī”.

 

Pasaulē ir daudz skapju – lieli skapji un mazi skapji, sienas skapji un virtuves skapīši, drēbju skapji un ledusskapji. Ir jauni smuki skapji, kurus pārdod veikalos un arī veci, ķirmju sagrauzti skapji vecās pamestās mājās. Bet ir arī pavisam neparasti skapji, kurus sauc par Brīnumskapjiem!

 

Šis muzikālais projekts pastāvot tikai nepilnu gadu, paspējis aizraut visus Latvijas bērnus. To pierāda apmeklētāju skaits koncertos, papildus koncerti, skolas un mūzikas skolas, kur bērni dzied Brīnumskapja dziesmas. Mūzikas albums „ Brīnumskapis” 2011. gadā ieguva, labākā bērnu mūzikas albūma balvu. 2012.gadā, „ Brīnumskapis” nolēmis pārsteigt atkal ar jauniem brīnumiem un viss jau sāksies Ziemassvētkos!

 

Pirms katra koncerta veselu stundu skanēs Ziemassvētku mūzika un būs īsta Ziemassvētku tirdziņa rosība. Tam tiek gatavotas īpašas Brīnumskapja letes. Tāpēc Kaķītis Laķītis aicina bērnus cept, līmēt, krāsot un adīt, izgatavot savus brīnumdarbiņus, ko izvietot uz šīm letēm  jo tieši jūs būsiet šī  tirdziņa veidotāji. Un vēl bērni tiek aicināti piedalīties Brīnumskapja labdarības akcijā –dāvināt kādu no savām grāmatām grāmatu klāsta papildinājumam, kas tiks nodotas bērnu bibliotēkai vai kādai novada bibliotēkai. Šīs akcijas  moto ir “Sirsniņa prasa”, lai bērniņš lasa.

 

Un tavu Brīnumu! Brīnumskapis nešaus savas Brīnumraķetes, bet tas mirdzēs pilns ar zelta zvaigznītēm. Lūk, Malvīne kopā ar pirmajām sniegpārsliņām dodas Brīnumskapja Ziemassvētku ceļojumā. Viņas ceļa biedri ir visi Brīnumskapja iemītnieki, kas šoreiz uzvilkuši cimdus, šalles un cepures. Ceļojums ved cauri pilsētām un laukiem un tā mērķis ir satikt Sniega karalieni, kas aizsaldējusi Brīnumskapja balsi.

 

Un mēs dosimies tiem līdz! Ar dziesmām, dejām un karamelēm kabatās. Ir tiešām silti, jo Ziemassvētkos atkal no gaisa birst balti milti.

 

Tiekamies Brīnumskapī 17.decembrī plkst.13:00 CATA Kultūras namā!

Biļetes cena :3 Ls

Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasēs un AS CATA ( tel.64107818)

 

Aicinām bērnus izveidot savus brīnumdarbiņus, ar ko tirgoties Brīnumskapja Ziemassvētku tirdziņā,

pirms pasākuma, kas sāksies plkst.12:00

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv