Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 5.decembris  


Ziemassvētku pasākumi novadniekiem

 

 

Jau daudzus gadus tuvojoties gada visskaistākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem, Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (turpmāk- Sociālais dienests) rūpējas par ikvienu no mums, organizējot dažādus Ziemassvētku pasākumus.

 

Arī šogad Sociālais dienests ir parūpējies, lai bērniem ar invaliditāti, daudzbērnu ģimenēm, sociālā riska ģimenēm un  ārpusģimenes aprūpē esošiem bērniem, senioriem, 1. grupas invalīdiem un nevalstiskajām organizācijām dāvinātu sirdij priecējošus skaistus un saldus mirkļus.

 

Pirmais svētku – pateicības pasākums plānots jau 10.decembrī Cēsu novada sociālajā jomā strādājošo nevalstisko organizāciju vadītājiem.

 

Kā ierasts iepriekšējos gados, arī šogad 20. un 21.decembrī Ziemassvētku paciņas Cēsu novada iedzīvotājiem, kas sasnieguši 80 un vairāk gadu vecumu kā arī 1.grupas invalīdiem piegādās Sociālā dienesta darbinieki un Cēsu novada pašvaldības deputāti,  apciemojot 958 Cēsu pilsētas un Vaives pagasta iedzīvotājus.

 

Arī šogad, 19. decembrī pie Cēsu pilsētas pansionāta iemītniekiem ciemosies skolēni no Cēsu 2.vidusskolas.

20.decembrī Cēsu pilsētas pansionāta iemītniekiem tiks organizēts pasākums Ziemassvētku noskaņās.

 

Gada nogalē bērniem ar invaliditāti, daudzbērnu ģimenēm, sociālā riska ģimenēm un  ārpusģimenes aprūpē esošiem bērniem Cēsu novada Jauniešu dome un Sociālais dienests dāvinās saldus mirkļus Ziemassvētku pasākumā Cēsu 2.pamatskolā.

 

27.decembrī paredzēts Ziemassvētku pasākums ar sirdi priecējošiem priekšnesumiem un nelielu svētku gardumu galdu Invalīdu – habilitācijas dienas centra klientiem.

 

Sociālais dienests ikvienam cēsniekam novēl gaišus, sirdī piepildītus Ziemassvētkus un radošām domām un raženiem darbiem bagātu Jauno gadu!

 

Informāciju sagatavoja:

Vita Pleševnika

Cēsu novada  pašvaldības aģentūra

„Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127746

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv