Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 6.janvāris  


Pagājušā gada nogalē Cēsu pilsētas dome pieņēma grozījumus atkritumu apsaimniekošanas noteikumos

Cēsis                                                                                                     2006.gada 6.janvārī

 

Informāciju sagatavoja Jana Velvele, Cēsu domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Pagājušā gada nogalē Cēsu pilsētas dome pieņēma grozījumus atkritumu apsaimniekošanas noteikumos.

 

 Saistošo noteikumu grozījumos paredzēts, ka Cēsu administratīvajā teritorijā par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu var nodarboties un sadarbības līgumus slēgt ar Cēsu pilsētas domi ne vairāk kā trīs operatori. Šobrīd Cēsu pilsētas teritorijā darbojas trīs atkritumu apsaimniekotāji Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija, SIA „Jumis” un SIA „Ragn sells”.

 

Noteikumos īpaši ir atrunāti grozījumi par būvniecības atkritumu izvešanas kārtību, kā arī par parku un dārzu atkritumu izvešanu un kompostēšanu vienīgi ar pašvaldību saskaņotās vietās. Papildinot noteikumus par atkritumu savākšanu masu pasākumos, norādīts, ka attiecīgā teritorija sakopjama vienas diennakts laikā pēc pasākuma noslēguma. Turpmāk noteikumi paredz atkritumu tvertņu marķējumu, norādot sadzīves atkritumu apsaimniekotāja nosaukumu.

 Atkritumu tvertņu laukumi  nekustamā īpašuma īpašniekiem, apsaimniekotājiem, nomniekiem jāuztur kārtībā un tīrībā.

 

Cēsu pilsētas dome atgādina,  ka ikvienam namīpašniekam, tā turētājam vai nomniekam ir pienākums slēgt līgumus ar atkritumu apsaimniekotājiem par atkritumu izvešanu.

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv