Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 6.janvāris  


Cēsīs slidotava Maija parkā

Sals ir pieņēmies sparā un laika prognozes šogad sola īstu ziemu un jau rītdien, 7.janvārī, ikviens ir aicināts uz pilsētas slidotavu Maija parkā, skeitparka laukumā, lai baudītu īstu ziemu pašā pilsētas centrā.

 

Slidotpriekus cēsniekiem un pilsētas viesiem nodrošinās uzņēmums „Eži” sadarbība ar Cēsu pilsētas domi un Vidzemes Vēstures un tūrisma centru.

 

Slidotavā darbosies slidu noma un „Eži” rūpēsies par gludu un tīru ledu. Slidotava visiem slidotgribētājiem atvērta darba dienā no 14:00 līdz 21:00, bet brīvdienās no 10:00 līdz 22:00. Slidu noma – 2 Ls/h, bet tiem, kas nāk ar savām slidām – 1Ls/h, savukārt pirmsskolas vecuma bērniem slidošana bez maksas. Drošības apsvērumu dēļ slidotavā nav atļauts spēlēt hokeju.

 

Savukārt Priekuļu biatlona darbu uzsākusi „Ežu” distanču slēpju noma. Slēpju komplekta noma – 4 Ls/h, katra nākamā stunda 1Ls. Lai pieteiktos uz slēpju nomas inventāru zvanīt 27852852.

 

Valmierā jau kopš 26.decembra darbojas dabiskā ledus slidotava pie „Ežu” veikala Rīgas ielā.

 

Slidotavas un slēpju noma darbojas, ja vien ir atbilstoši ledus un sniega apstākļi.

Sīkāka informācija www.ezi.lv

 

Neguli ziemas miegu! Kopā ar "Ežiem" – esi uz sniega!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Mārtiņš Malcenieks

SIA „Eži Noma”Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv