Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 6.janvāris  


Vēsturisko rakstības stilu kursi Cēsu Vēstures un mākslas muzejā!

    Cēsu Vēstures un mākslas muzejs aicina pieteikties kursos, kuros varēs apgūt prasmi rakstīt ar spalvu un tinti, kā arī iepazīt vēsturiskos rakstības stilus. Visus rakstīt mācīties gribētājus Cēsu Jaunās pils verandā gaidīs rakstāmpultis, tinte, spalvaskāts un baltas papīra lapas.
    Desmit nodarbību laikā būs iespēja ne tikai rast ieskatu bagātajā rakstības vēsturē, bet gūt arī praktiskas iemaņas seno rakstības stilu studijās, izkopt savu rokrakstu.
    Kursi notiks 2 reizes mēnesī, sestdienās laikā no 13:00 līdz 17:00.
    Kursu vadītājai, cēsniecei Astrai Reinei rakstīt ar spalvu un tinti ir sirdij tīkama nodarbe, kuras burvību viņa atklājusi jau, mācoties I.Fjodorova vārdā nosauktajā Maskavas Poligrāfijas institūtā. Studiju ietvaros A.Reine apguvusi grāmatu ilustrāciju, grafiku, un tostarp visu 5 gadu laikā vēsturiskos rakstības stilus, to rašanās vēsturi un pielietojumu.

 

Pirmā nodarbība jau 30.janvārī.

Maksa par kursiem: 50,- Ls.

Interesentiem lūgums pieteikties līdz 28.janvārim pa telefonu 28342115. Vēl pieejamas 2 brīvas vietas.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv