Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 6.janvāris  


Sniegs apgrūtina atkritumu savākšanu


Uzsnigusī sniega kārta neļauj ZAAO pilnvērtīgi veikt savu darbu, jo sniegotie ceļi un pagalmi apgrūtina vai atsevišķās vietās pilnībā liedz ZAAO transportam piekļūt atkritumu konteineriem, lai tos iztukšotu. Ceļu un ielu stāvokļa dēļ ir iespējama situācija, kad klientiem netiek nodrošināta konteinera iztukšošana atkritumu izvešanas kalendārā norādītajā dienā, bet ZAAO ikvienu paredzētajā dienā neiztukšo konteineru uzskaita un ieplāno tā tukšošanu iespējami tuvākajā dienā.

 

„Teju katrā maršrutā atkritumu savācējmašīnu vadītāji atzīmējuši vairākus klientus, pie kuru konteineriem piekļūt nav iespējams. Šāda situācija valda ne tikai uz lauku ceļiem, bet arī pilsētās. Ik dienu mēs sazināmies ar  pašvaldību darbiniekiem, lai noskaidrotu vai nākamās dienas maršrutā paredzētie ceļi pašvaldībā ir iztīrīti, tāpat arī iespēju robežās informējam namu apsaimniekotājus, ja kādā no mājas pagalmā mūsu tehnikai ir neiespējami iekļūt vai konteineri ir iesniguši,” situāciju vērtē Linda Līce, ZAAO loģistikas nodaļas vadītāja.

 

ZAAO aicina savus klientus būt atsaucīgiem, novērtēt reālo piebraucamā ceļa stāvokli un informēt par to ZAAO pa tālruni 64281250, lai atteiktu konteinera tukšošanu un vienotos ar dispečeru par citu konteinera tukšošanas dienu.

 

„Saņemam zvanus arī no daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem ar pārmetumiem, ka neesam varējuši piebraukt pie konteinera, lai to iztukšotu, bet vēlamies vērst uzmanību, ka atkritumu savācējmašīņas ir lielākas un platākas, tādēļ arī ne visur pa piesniguši šaurajām ielām vai pagalmu ceļiem ir iespēja iebraukt. Un  daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus lūdzam novietot automašīnas pagalmos tā, lai tās netraucētu atkritumu savācējmašīnu kustībai pagalmā, bet namu sētniekus iespēju robežās attīrīt konteineru laukumus no sniega, lai ZAAO darbiniekiem konteinerus nebūtu jāceļ pāri kupenām,” skaidro klientu apkalpošanas nodaļas vadītājs Mārtiņš Vīgants. Viņš arī informē, ka ņemot vērā piesnigušos ceļus un apgrūtināto piekļuvi atkritumu konteineriem, š.g. 5.janvārī atkritumi netika iztukšoti vai tika iztukšoti daļēji sekojošās ielās: Šķūņu ielā, Vītolu ielā, Dzirnavu ielā, Jēkaba ielā, Pētera ielā, Alejas ielā, Annas ielā, Avotu ielā, Aveņu ielā, Marijas ielā, Upeņu ielā, Lauku ielā.Šajās ielās atkārtota atkritumu tukšošana notiks š.g. 8.janvārī.

 

ZAAO aicina uztvert ar sapratni gadījumus, kad atkritumu izvešana sniegoto ceļu un pagalmu dēļ kavējas.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

      Ieva Tabūne

      SIA ZAAO mārketinga daļas vadītāja

      Tālr. 64281250

      Mob. tālr. 29160484

 E-pasts: ieva@zaao.apollo.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv