Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 6.janvāris  


Kultūras ministres Sarmītes Ēlertes darba vizīte Cēsīs


Piektdien 7.janvārī  darba vizītē Cēsīs ieradīsies Kultūras ministre Sarmīte Ēlerte. Viņa tiksies ar Cēsu novada domes vadību, apmeklēs Cēsu mūzikas vidusskolu, Centrālo bibliotēku, Cēsu Zonālo valsts arhīvu. S. Ēlerte iepazīsies ar paveikto Cēsu Jaunās pils rekonstrukcijā un restaurācijā.

   Ministres sarunā ar novada domes vadību, viens no centrālajiem būs jautājums, par Cēsu mūzikas vidusskolas turpmāko darbību. Esam jau informējuši, ka pēc Kultūras ministrijas ierosinājuma, mācību iestādi paredzēts nodot pašvaldībai.  Novada domes deputāti  ir atzinuši, ka mūzikas vidusskolai Cēsīs ir jābūt un pēc Kultūras centra rekonstrukcijas, skolai tur būs mūsdienīgas telpas.  Taču ir jāvienojas par mūzikas vidusskolas darbības finansiālo nodrošinājumu, jo tajā savus talantus izkopj audzēkņi no visas Vidzemes.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv