Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 6.janvāris  


7.janvārī Cēsīs koncertēs Muzikālais Skudrupūznis 2012

7.janvārī plkst. 19:00 CATA Kultūras namā ar jaunu koncertprogrammu un pārsteigumiem Muzikālais Skudrupūznis 2012 - Rokenroll Band “Keksi”& Aļģirdas Šuminskas.

 

2012.gada 2.janvārī, grupa Keksi ir nolēmusi uzaicināt savus draugus un pielūdzējus uz tradicionālo ikgadējo muzikālo tusiņu Kongresu Namā. Pēdējā gada laikā sadarbības rezultātā ar nepārspējamo lietuviešu dziedātāju Aļģirdu Šuminsku Keksi ir sagatavojuši jaunu programmu, ar kuru saņēmuši plašu publikas atzinību kā viena no labākajām Rock & Roll grupām Baltijā.


Grupu kā līdz šim vada leģendārais Latvijas muzikants Aleksandrs Sircovs. Viņa segvārds ir „Muravejs”, ne jau tādēļ, ka viņu vizuāli varētu salīdzināt ar skudru, bet gan tādēļ, ka darbs Aleksandram nesagādā grūtības, viņš, kā skudra, var naktīm negulēt, lai realizētu savas ieceres. „Muravejs” ir zināms katram Latvijas mūziķim, un katru gadu viņa veidotie skudrupūžņa saieti – festivāli ir bagātīgi apmeklēti un iecienīti.


Nav noslēpums, ka šis tradicionālais muzikālais pasākums sakrīt ar Aleksandra dzimšanas dienu, kuru viņš vienmēr sagaida ar saviem draugiem – muzikantiem uz skatuves. Šāda veida publiskais koncerts notiek tikai reizi gadā, un kā likums, pulcē daudzus īstas dzīvās mūzikas cienītājus.


Par izklaidēm atbildīgs būs Andris Freidenfelds, un tātad visiem būs garantēti īsti muzikāli svētki

Biļetes cena: 6,5,4 Ls

Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs
Informācija atrodama CATA Kultūras nama mājas lapāAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv