Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 6.februāris  


Cēsu volejbolisti pieveic līderus

Cēsu volejbolisti pieveic līderus

 

   Patīkamu pārsteigumu līdzjutējiem sagādāja „Cēsis/Cēsu alus” , kas izbraukumā ar 3 : 2 pārspēja SCHENKER līgas līderus „Lāse/Robežsardze”.  Pēc pirmajiem trim setiem vadībā ar 2 : 1 vēl bija „Lāse”. Taču cēsnieki parādot īstu cīnītāju raksturu un lielisku  sniegumu, lauza mača gaitu un  svinēja skaistu uzvaru.

   Ar uzvaru no Ventspils atgriezās arī „Cēsis/Remarks” basketbolisti, kas LBL spēlē ar 100 : 83 pārspēja „Ventspils augstskolu”. Mūsējie maču iesāka pārliecinoši un jau spēles puslaikā iekrāja 20 punktu pārsvaru, ko prasmīgi nosargāja.

  Rezultatīvākie „Cēsis/Remarks” spēlētāji bija Mārtiņš Knostenbergs – 26, Ivo Pūce un Einārs Bučs abi pa 20 punktiem. Jāatzīmē, ka savu rezultatīvāko LBL spēli aizvadīja cēsnieku jaunais talants Dāvis Rozītis, kurš guva 4 punktus.

   Nākošo spēli mūsējie aizvadīs piektdien 10.februārīpulksten 19.30 pilsētas sporta kompleksā ar zvaigžņoto „Rīga 05”.

  Diemžēl nepaveicās sieviešu basketbola komandai, kas mājas spēlē ar 73 : 81 zaudēja „Liepājas metalurgs” vienībai. Viešņas jau spēles sākumā izvirzījās vadībā, bet cēsniecēm pakaļdzīšanās nesekmējās, jo metienu precizitāte bija ļoti zema. No 15 izmestiem trīs punktu raidījumiem, grozā iekrita tikai viens. Rezultatīvākās „Cēsis” spēlētājas bija Ieva Krastiņa – 24, Zane Rozīte ( pirmā spēle pēc traumas) – 16 un Maija Adata 11 punkti.  Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv