Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 6.februāris  


Cēsis iesaistās projektā „Roku rokā bērna atbalstam”

Šodien Cēsu pilsētas mērs Gints Šķenders paraksta līgumu ar Bērnu un ģimenes lietu ministriju par dalību projektā „Roku rokā bērna atbalstam”.

 

Projekta mērķis - veicināt sekmīgu mācību darbu, aktualizēt bērnu, viņu vecāku, pedagogu, izglītības un sociālo darbinieku atbildību bērnu audzināšanā un attīstībā.

 

Projektā piedalīsies Cēsu pilsētas pamatskolas skolēni, viņu vecāki, pedagogi, sociālā atbalsta darbinieks un psihologs. Projekta ietvaros plānots izstrādāt datorprogrammu sadarbības partneru saziņai un uzskaites veidošanai, kā arī sagatavot 12 speciālistus darbam ar pirmsskolas vecuma bērniem un to ģimenēm. Paredzēts arī rīkot lekcijas pedagogiem un vecākiem par tādām tēmām kā atbildība, sadarbība, disciplīna un savu pienākumu ievērošana bērna audzināšanā un vecāku pienākumu pildīšanā.

 

Projekta vajadzībām tiks iegādāti 11 datori ar pieeju internetam. Skolas telpās paredzēts iekārtot sarunu telpu vecākiem. Projektu finansē Bērnu un ģimenes lietu ministrija. Cēsu dome projektā piedalās ar savu līdzfinansējumu 5294 Ls apmērā. Kopējās projekta finanses sastāda aptuveni 35294 Ls.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 4121677; 28645386

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv