Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 6.februāris  


Izglītības un zinātnes ministrija saskaņo Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra izstrādāto pedagogu tālākizglītības programmu

Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija saskaņojusi un pedagogu tālākizglītības programmu sarakstā iekļāvusi Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra speciālistu izstrādāto relaksācijas programma emocionālo un psiholoģisko resursu saglabāšanai ,,Es esmu tev blakus”.

 

Šo programmu jau apgūst Cēsu pilsētas un rajona sociālie pedagogi. Kursu apmeklētāji ar terapeitisko un metodisko apmācību starpniecību apzinās savas sajūtas dažādas situācijas, izprot savas emocijas un ar krāsu un pasaku terapiju palīdzību uzlabo saskarsmi ikdienā. Pedagogi kursu laikā iegūtās zināšanas un metodes varēs izmantot savā darbā ar skolēniem un vecākiem komunikācijas prasmju uzlabošanai un veiksmīgas sadarbības veidošanai.  

 

Kursa noslēgumā skolotāji iegūs ne tikai apliecību par iegūto izglītību, bet arī pārliecību, ka uz lietām, kuras nav iespējams mainīt, jāprot paskatīties savādāk, lai rastu kādu risinājumu.

 

Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrs Cēsīs darbojas jau vairāk nekā gadu. Centrs organizē dažādas apmācības, grupu un individuālos darbus ar jauniešiem, pedagogiem un citiem izglītības darbiniekiem, kas strādā ar jauniešiem, lai sekmētu jauniešu izglītošanu, attīstību un veselīga dzīvesveida izvēli. Vairāk par centra darbību lasiet šeit.  

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv