Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 6.marts  


Cēsu astoņsimtgade UNESCO mājas lapā

Cēsis                                                                                                     2006.gada 6.martā

 

Informāciju sagatavoja Jana Velvele, Cēsu domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Cēsu astoņsimtgade UNESCO mājas lapā

 

Šodien, 6.martā Cēsu domē saņemta ziņa no Parīzes UNESCO galvenās mītnes par to,  ka Cēsu astoņsimtgadei veltītās izstādes informācija ir lasāma UNESCO mājas lapā.

Adrese: http://portal.unesco.org/fr/ev.php-URL_ID=31137&URL_DO=DO_TOPIC&URL_SECTION=201.html    

 

Jau ziņots iepriekš, ka Cēsu 800gades izstāde UNESCO galvenajā mītnē Parīzē notiks no 28.marta līdz 13.aprīlim. Izstādes atklāšana notiks 28.martā, to atklās Latvijas vēstnieks Francijā, Latvijas pastāvīgais pārstāvis UNESCO Rolands Lappuķe, mūsu valsts Kultūras ministre un Cēsu 800-gades patronese Helēna Demakova, un Cēsu pilsētas domes priekšsēdētājs Gints Šķenders Ir solīts, ka atklāšanu ar savi klātbūtni pagodinās arī pats UNESCO ģenerāldirektors Koičiro Matsura (Koïchiro Matsuura). Atklāšanā uzstāsies ansamblis „Hanzas mūziķi” un lūgtiem viesiem būs iespēja nobaudīt latviešu ēdienu – pīrāgus, sieru, medu, rupjmaizi, kā arī Latvijas melno balzāmu. Izstādes koncepcija ir sniegt pilnvērtīgu informāciju par pilsētu visā tās daudzveidībā – kultūra, tradīcijas, vēsture, daba, cilvēki un svētki Cēsīm 800.

Izstāde tiek rīkota sadarbībā ar UNESCO LNK, Latvijas pastāvīgo pārstāvniecību UNESCO un LR Kultūras ministriju.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv