Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 6.marts  


Neveiksmes dramatiskās spēlēs

 

   Aizvadītajā nedēļā LBL meistarsacīkstēs „Cēsis/Remarks” basketbolisti aizvadīja divas spēles izbraukumā un abās, dramatiskā mača izskaņā piedzīvoja zaudējumus.

   Vispirms mūsējie tikās ar tuvākajiem sekotājiem turnīra tabulā „Barons/Rīdzene”. Visu sezonu abu komandu tikšanās ir bijušas ļoti spraigas un šī spēle nebija izņēmums. Spēles pirmo pusi nedaudz veiksmīgāk aizvadīja „Barons/Rīdzene”, bet trešajā ceturtdaļā vadībā izvirzījās „Cēsis/Remarks”. Pēdējās minūtēs cīņa ritēja punkts punktā. Kad līdz spēles beigām bija atlikušas 10 sekundes, Ivo Pūces precīzs trīspunktnieks vadībā, ar viena punkta pārsvaru,  izvirzīja cēsniekus. Taču „Rīdznes” spēlētāji paspēja izveidot uzbrukumu un noslēgt to ar precīzu metienu. Mūsējiem sāpīgs zaudējums 79 : 80.

   Rezultatīvākie „Cēsis/Remarks” spēlētāji bija Ivo Pūce – 22, Sergejs Kiseļovs – 16 un Mārtiņš Knostenbergs – 13 punkti.

    Nākošajā dienā mūsējie izbraukumā sacentās ar sezonas izskaņā ļoti labi spēlējošo  „Rīga/Juniors”. Mača pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu rezultātu, bet pagarinājumā veiksmīgāki bija mājinieki 102 : 99. Spēles pirmās trīs ceturtdaļas vadībā bija „Rīga/Juniors”. Tomēr pēdējā ceturtdaļā cēsniekiem izdevās pārņemt iniciatīvu un panākt izlīdzinājumu. Diemžēl, aizvadot divas ļoti saspringtas spēles pēc kārtas, pagarinājumā mūsējiem pietrūka spēka un veiksmes.

  Rezultatīvākie „Cēsis/Remarks” spēlētāji bija  Ivo Pūce – 20, Mārtiņš Knostenbergs – 17, Andris Umbraško – 16 un Gundars Rauza – 14 punkti.

   Nākošo spēli „Cēsis/Remarks” atkal aizvadīs izbraukumā, piektdien 10.martā Rīgā pret LSPA/VEF.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Andris VanadziņšAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv