Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 6.marts  


Ugunsgrēka bojājumus novērsīs ātri

 

  Šonedēļ Cēsu vakara vidusskolā jau ir atsākušās mācības un pēc domes priekšsēdētāja vietnieka Andra Mihaļova iniciatīvas skolā notika darba sanāksme, lai precizētu ugunsgrēka nodarītos bojājumus un lemtu par nepieciešamo finansējumu remonta darbiem.

  Celtniecības uzņēmuma „CelTik” speciālisti konstatējuši, ka bēniņos ir izdedzis siltumizolācijas klājums 48 m2 platībā, būs jāmaina jumta dakstiņi 25 m2  platībā. Jumta spāres ugunsgrēkā nav nopietni bojātas. Dzēšot salijušajās telpās tiks veikts kosmētiskais remonts. Paredzēts, ka remonta darbu izmaksas izvērtēs un apstiprinās jau šo ceturtdien Finansu komitejas sēdē. Uzņēmuma „Elektro AG” speciālisti konstatējuši, ka bojājumi skolas elektroinstalācijā nav lieli un pēc telpu izžāvēšanas, elektrības padeve tiks atjaunota visās klasēs.

   Skolas direktore Ilga Smeltere informēja, ka atsācies normāls mācību darbs. Uz citām telpām pārcelta skolotāju istaba un viena klase. Viņa atzīmēja to, ka ugunsgrēka laikā ļoti pašaizliedzīgi rīkojušies skolas audzēkņi, pedagogi darbinieki, kas glāba skolas arhīvu, pasargāja no mitruma datorus, pēc tam tīrīja telpas. Pateicoties tam, ugunsgrēka nodarītie zaudējumi nav tik lieli un ātri varēja atsākt mācības.

  „Cel Tik” meistari jau otrdien 7.martā uzsāks remonta darbus, tos finansēs no pašvaldības budžeta.

 

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs

 4121677, 6479606Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv