Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 6.marts  


Cēsu pilsētas dome lems par aktuāliem jautājumiem

6. martā plkst. 14.00 notiks kārtējā Cēsu pilsētas domes sēde, kurā lems par aktuāliem jautājumiem Cēsu pilsētā.

 

Sēdē paredzēts skatīt jautājumus par zemes nomas platības palielināšanu SIA „Cēsu tirgus” tirgus darbības nodrošināšanai, par projektu pieteikumu „Sporta laukuma pilnveidošana jauniešu veselīga dzīvesveida un lietderīga brīvā laika pavadīšanas nodrošināšanai”, „Kopā redzam tālāk”, „Caur rotaļu uz veselību”, „Centra ielu bērniem un bērniem no sociālā riska ģimenēm materiāli tehniskās bāzes uzlabošana”, kā arī „Drošība ar atbildību” iesniegšanu Bērnu un Ģimenes lietu ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmai 2008. gadam, un par 2. Cēsu pulka Skolnieku rotas ceļojošā piemiņas karoga piešķiršanas kārtības apstiprināšanu. Kā arī tiks izvērtēta Vides attīstības padomes pagājušā gada darbība.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 4121677;

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv