Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 6.marts  


Cēsniek, parādi savus talantus!

Pozitīvo emociju šova „Latvijas Zelta talanti” priekšatlase jau šo piektdien notiks arī Valmierā, Vidzemes olimpiskajā hallē. Neturiet sveci zem pūra, nāciet parādīt savu talantu!

 

6.martā Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā hallē no plkst. 10:00 – 17:00 (Rīgas iela 91)

 

Iepriekšējā šovā „Latvijas Zelta talanti” ar ļoti labiem panākumiem piedalījās vairāki Valmieras vai Valmieras rajona iedzīvotāji. Pozitīvas žūrijas atsauksmes saņēma Valmieras deju grupa Maijas Celmiņas vadībā, lielu interesi dažādi pasākumu rīkotāji izrādīja par 16-kārtējo Latvijas rekordistu žonglēšanā ar futbola bumbu Uģi Zariņu, kuru aicināja piedalīties un rādīt savu talantu dažādos pasākumos un ballītēs. Viens no pārsteidzošākajiem talantiem bija cēsiniekam Rūdolfam Bērziņam, kura priekšnesumu vērojot daudzi palika mutēm vaļā burtiskā nozīmē.

 

„Iepriekšējā šovā „Latvijas Zelta talanti” Valmieras atlase mūs pārsteidza ar daudziem interesantiem un neparastiem talantiem – staigāšanu un rokām, jo-jo, futbola bumbas žonglēšanas rekordiem. Tradicionālais talants dziedāšana Valmieras atlasē palika ēnā, tāpēc mēs arī šoreiz Valmierā ceram sastapt interesantus un pārsteidzošus talantus,” saka LNT radošais direktors Niks Volmārs.

 

Piedalīties „Latvijas Zelta talantu” atlasēs var ikviens, jo šim konkursam nav ne vecuma, ne arī kādu citu ierobežojumu - savu talantu var demonstrēt gan viens, gan kopā ar ģimeni vai draugu kolektīvā. Atlasē var žonglēt, dziedāt, dejot, stāvēt uz galvas, parodēt, veikt galvu reibinošu trikus, radīt jaunus rekordus vai dresēt īpaši talantīgus dzīvniekus.  

 

Atlasei nav jāreģistrējas iepriekš, vienkārši jāatnāk uz atlases norises vietu, jāreģistrējas, jāsaņem kārtas numurs un jāgaida sava iespēja uzstāties un parādīt savu talantu žūrijai. Ja priekšnesumam ir kāds īpašs tērps, tas jāvelk mugurā arī atlasē.

 

 

Jautājumu gadījumā rakstīt uz talanti@lnt.lv

 

***

Informācija tikai medijiem:

Interesentiem: ir iespēja telefoniski vai pa e-pastu intervēt gan jauno šova vadītāju Lauri Reiniku, gan iepriekšējās sezonas uzvarētāju Daini Skuteli, kā arī pārējos dalībniekus un finālistus.

 

Kontaktinformācija:

Ilze Jansone

Izpildproducente

Ilze.jansone@lnt.lv

22332202

www.lnt.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv