Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 6.marts  


Cēsīs notiks Latvijā pirmā Robotikas nometne

Pirmo reizi Latvijā, 1.-3. klašu bērniem tiks organizēta Robotikas nometne. Tā norisināsies Cēsīs Bērnu Zinātnes centra „Z(in)oo” telpās. Nometnes pamatā būs individuālās un grupu nodarbības ar „LEGO Education” un „LEGO Mindstorm” konstruktoriem.

Pasaulē LEGO izglītojošie konstruktori ieguvuši lielu popularitāti. Tos mācību procesā izmanto gan skolas, gan interešu pulciņi. Pasaules pieredze rāda, ka darbošanās ar rokām palīdz daudz labāk attīstīt loģiskās, radošās un tehniskās domāšanas iemaņas. Ir pierādīts, ka LEGO konstruktori uzlabo skolnieku sekmes mācībās un, kas svarīgākais – bērnu vēlmi un motivāciju mācīties.

Nometne ir domāta gan zēniem, gan meitenēm. Tā attīstīs smalko motoriku, loģisko un radošo domāšanu, veicinās sadarbību komandā. Bez tam, bērniem tiks veicināta interese par dabas un inženierzinātnēm.

Nodarbības klasē mīsies ar aktīvām nodarbībām zinātnes centrā – spēles, draudzīgas sacensības, izaicinājumi. Bērniem būs iespēja arī apmeklēt dažādus Cēsu uzņēmumus, lai klātienē vērotu īstus robotus un redzētu to praktisko pielietojumu. Nometnes noslēgumā vecākiem būs iespēja iepazīties ar savu bērnu sasniegumiem un novērtēt pašu bērnu būvētos robotus.

„Nākotnē tieši tehniski domājošiem jauniešiem būs vislabākās karjeras un attīstības iespējas”, saka zinātnes centra vadītājs Pauls Irbins, „Katram bērnam ir savi apslēptie talanti, un vislabāk to palīdz atklāt praktiska darbošanās. Mūsu nometnē bērni sajutīs sasniegumu garšu.”

Pieteikties uz nometni var līdz 15.maijam. Vietu skaits nometnē ir ierobežots (līdz 15 bērniem). Dalības maksa Ls95 (bez PVN). Papildus jautājumiem var zvanīt 25400228, 29423324, vai rakstīt info@zinoo.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv