Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 6.marts  


31.martā Dailes teātra viesizrāde “Noslēpumainā zvaigzne”

Mihails Sebastians

NOSLĒPUMAINĀ ZVAIGZNE

Romantiska komēdija 2 cēlienos

 

31. martā plkst. 18.00 CATA Kultūras namā Dailes teātra viesizrāde “Noslēpumainā zvaigzne”, romantiska komēdija 2 cēlienos.

 

Kādā provinces pilsētiņā, kurā nekad nepietur ātrvilcieni, ierodas Nezināmā. Viņa ir veidota no mazliet smaržas, mazliet slinkuma un zināmas devas fantāzijas. Tāpat kā zvaigznes. Taču zvaigznēm, tāpat kā cilvēkiem, ir pašām savs ceļš – romantisks un skaists liktenis, kas liek tām meklēt vienai otru un nekad neatrast.

 

Cilvēki, kuri neredz zvaigznes, tikai izliekas, ka viņi dzīvo. Vai tad jūs nekad neraugāties debesīs? Vai jūs nekad nelūkojaties uz zvaigznēm? Vai jūs tās neredzat? Un tas, ka jūs zvaigzni neredzat, nenozīmē, ka tās nav. Pat tad, ja to nekad nevarēs ieraudzīt.

 

Lomās: Inita Dzelme (Nezināmā), Gints Grāvelis (Skolotājs), Ģirts Ķesteris (Grigs), Mirdza Martinsone (Madmuazele Šušū), Juris Žagars (Stacijas priekšnieks), Juris Bartkevičs (Pasku), Valdis Liepiņš (Udrja), Aldis Siliņš (Ikims), Sarmīte Rubule (Skolniece), Olga Dreģe (Zemniece)

 

Režisors – Mihails Gruzdovs

 

Biļetes cena: 7,6,5 Ls

Biļešu iegāde: AS CATA un Biļešu Paradīzes kasēs

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv