Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 6.aprīlis  


Cēsu pašvaldība dāvina izrādi „Tētis” aizbildņu ģimenēm

 

Cēsu pilsētas pašvaldība dāvina 20 aizbildņu ģimenēm iespēju noskatīties komēdiju „Tētis”, kas 8.aprīlī viesosies Cēsīs CATA kultūras namā. Ģimenēm, kuras uzņēmušās atbildību par bērniem, kas palikuši bez vecāku gādības, tā būs jauka iespēja atpūsties un gūt pozitīvas emocijas, sagaidot Lieldienas.

 

            „Dāvināt prieku citiem nozīmē vairot mīlestību”, uzsver Cēsu pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Karlsberga, pamatojot, kāpēc ielūgumus uz smieklīgo stand-up žanra komēdiju „TĒTIS” 8.aprīlī saņems ģimenes, kuras uzņēmušās rūpes par bērniem, kas palikuši bez vecāku mīlestības. „Kļūt par vecākiem – tā ir milzīga atbildība un liels darbs. Uzņemties atbildību par īsto vecāku pamestiem bērniem – tā ir dubultatbildība un dubultliels darbs, un mēs pašvaldībā to novērtējam. Ielūgumi uz izrādi „Tētis”, kas jautrā un sirsnīgā veidā stāsta par bērna ienākšanu ģimenē, lai šīm 20 Cēsu ģimenēm ir mūsu cieņas apliecinājums viņu darbam un mīlestībai. Lai tas ir mirklis atpūtai un pārdomām, sagaidot Lieldienas!”, turpina Karlsberga.

 

            Savukārt izrādes „Tētis” režisors Juris Rijnieks uzsver: „Ja esam ar savu izrādi iekustinājuši šo – labdarības stīgu, tad viss ir kārtībā! Šis ir laiks, kad mums īpaši jārūpējas vienam par otru, un tieši par to ir arī mūsu izrāde – nav jēgas diviem džipiem uz apsildāma piebraucamā ceļa, ja tai pašā laikā mēs veltām nulli uzmanības saviem bērniem…”

 

Izrāde „Tētis” ceļo pa Latviju

Izrāde „Tētis” Cēsīs

CATA kultūras namā, 2009. gada 8. aprīlī plkst. 19.00

Galvenajā lomā Jānis Jarāns

Biļetes nopērkamas „Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās pilsētā un internetā www.bilesuserviss.lv

 

Ar izrādi Cēsīs komēdija „Tētis” turpina ceļojumu pa Latviju - asprātīgs un sirsnīgs stāsts par vīrieša būtību, filozofiju, attiecībām un jūtām dzīves posmā, kad viņš gatavojas un kļūst par tēvu. Galvenajā lomā – Ainārs Ančevskis vai Jānis Jarāns.

 

 

 

Ilze Salna, tālr. 29404124

Izrāžu apvienība „Panna”

ilzesalna@gmail.com

www.izradetetis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv