Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 6.aprīlis  


Kamēr skolēni atpūšas, Cēsu skolotāji izglītojas

Kamēr Cēsu skolēni bauda pavasara brīvlaiku, viņu skolotājiem un vecākiem šonedēļ Cēsīs notiek vairākas apmācību nodarbības un semināri.

 

Jau šodien, 6.aprīlī notiek atbalsta seminārs skolotājiem „Dzīves labirinti”, kuru vada Cēsu Bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra psiholoģe Baiba Griščuka.

Savukārt nodarbības par konfliktu risināšanu (bērnu un pieaugušo konflikti, kā konflikts attīstās, kā vadīt sarunas konflikta gadījumā) vada Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļas metodiķe Dzintra Kozaka.

 

Rīt, 7.aprīlī psihoterapeits Aivis Dombrovskis vadīs nodarbības stresa menedžmentā.

 

Trešdien, 8.aprīlī notiks relaksējošs seminārs skolotājiem iekšējo resursu saglabāšanai „Es esmu tev blakus” 1.daļa – Mākslas terapija. Vada Cēsu Bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra psiholoģe Baiba Griščuka.

 

Ceturtdien, 9.aprīlī notiks vairāki semināri:

Plkst.10.00 Seminārs Cēsu 2.pamatskolas klašu audzinātājiem par vecāku sapulču vadīšanu. Vada Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļas metodiķe Dzintra Kozaka.

 

Plkst.13.00 Seminārs Cēsu 1.pamatskolas klašu audzinātājiem par vecāku sapulču vadīšanu. Vada Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļas metodiķe Dzintra Kozaka.

 

Plkst.10.00 – 15.00 Seminārs 5. – 9.klašu skolotājiem un audzinātājiem „Kā mācīt pusaudzim izprast un pārvaldīt savas emocijas”. Vada Cēsu Bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra psiholoģe S.Saukuma. Cēsu Bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra telpās Cēsīs, Rīgas ielā 23.

 

Plkst.15.00 – 16.30 Atbalsta grupas nodarbība jaunajiem vecākiem, kuriem ir mazulis vecumā līdz 6 mēnešiem. Psiholoģe Baiba Griščuka stāstīs, kā veicināt mazuļa attīstību un veidot ciešāku emocionālo kontaktu starp vecākiem un bērnu. Cēsu Bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra telpās Cēsīs, Rīgas ielā 23.

 

Seminārus organizē Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļa un Cēsu Bērnu un jauniešu veselības un izglītības centrs. Viss par Centru

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv