Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 6.aprīlis  


Latvijas un Šveices sadarbības programmas grantu shēma „NVO fonds”

Sabiedrības integrācijas fonds 2010.gada 6.aprīlī ir izsludinājis apakšprojektu iesniegumu atklāto konkursu nevalstisko organizāciju apakšprojektiem, kuru mērķa grupa ir pirmspensijas un pensijas vecuma cilvēki un/vai sociālās atstumtības riskam pakļautie bērni un jaunieši un kuri tiks īstenoti ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas finansiālu atbalstu.

Apakšprojektu iesniegumu I daļas iesniegšanas termiņš ir 2010.gada 13.maijs līdz plkst. 17:00 Sabiedrības integrācijas fondā, adrese: Brīvības iela 40-39 (6.stāvs), Rīga, LV-1050, vai nosūtot elektroniska dokumenta formā uz e-pastu: sveices.programma at lsif.lv. Ja apakšprojekta iesniegumu iesniedz elektroniska dokumenta formā, tam jābūt sagatavotam atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu (izmantojot XML datņu formātu), parakstītam ar drošu elektronisko parakstu un apliecinātam ar laika zīmogu pirms apakšprojektu iesniegumu iesniegšanas termiņa beigām. II daļa būs jāsagatavo tikai pēc Sabiedrības integrācijas fonda uzaicinājuma saņemšanas un jāiesniedz līdz 2010.gada 10.augustam plkst. 17:00.

Informatīvie semināri par atklāto konkursu un apakšprojektu iesniegumu sagatavošanu notiks Daugavpilī 13.aprīlī, Liepājā 15.aprīlī un Rīgā 19.aprīlī. 

Jautājumus par apakšprojektu iesniegumu sagatavošanu lūdzam sūtīt uz e-pastu: liene.jekabsone at lsif.lv vai pa faksu: 67078224, norādot atsauci uz šo apakšprojektu iesniegumu konkursu, ne vēlāk kā līdz 2010. gada 6.maijam ieskaitot. Jautājumi un atbildes, kas varētu interesēt arī citus apakšprojektu iesniedzējus, tiks regulāri publicēti šajā mājas lapā.

Sīkāka informācija šeit.


Informāciju sagatavoja:
Sabiedrības integrācijas fondsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv