Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 6.aprīlis  


13.aprīlī ambientā džeza opera "Pilsētas romance"

13.aprīlī plkst.19.00 CATA Kultūras namā ambientā džeza opera „Pilsētas romance”.

Džeza opera ar roka un ambient mūzikas elementiem – jauns izaicinājums Latvijas mūzikas dzīvē. „Pilsētas romance” ir trīsdaļīgs koncertuzvedums.

Izrādes stāsts ir par mīlestību, romantiku, prieku, skumjām, cerībām un pilsētu – trokšņainu, skaudras vientulības un pūļa kopā sanākšanas vietu. Pilsētas romance” tapusi pēc vokālās grupas “Putni” vadītājas Antras Dreģes iniciatīvas.
Izrādes krāsainībai astoņas dziedātājas vienlaikus būs arī instrumentālistes (ģitāra, akordeons, alta saksofons, blokflauta, vijole, klavieres, perkusijas u.c.).
Liela loma uzvedumā iecerēta gaismai, kas lielā mērā veidos arī iestudējuma scenogrāfiju (gaismu mākslinieks Mārtiņš Feldmanis), tiešā dziedātā un spēlētā skaņa tiks kombinēta ar elektroniski pārveidotu un papildinātu skaņu, pastiprinot ilūziju par dažādām telpām un vairākiem priekšnesuma plāniem (skaņu režisors Jānis Vasilis).

Radošo komandu veido vokālā grupa PUTNI, trīs komponisti – Uģis Prauliņš, Niks Gothams un Kristaps Pētersons, kā arī režisors Mārtiņš Eihe un scenogrāfs Reinis Suhanovs.

Mārtiņš Eihe par skatuves darba kopējo koncepciju saka: “Astoņas sievietes. Pilsēta. Četri vīrieši. Džezs" Trīs dažādas versijas par to kā sieviete jūtas pilsētā: tad kad iemīlas pirmo reizi, tad kad viļas pirmo reizi, un tad kad pati ir gatava iekarot sirdis. Par to būs mūsu stāsts. Par Mīlestību. Un mūsu ieroči būs džezs, balsis un kustība”.

Biļetes cena: Ls 2, - ; 3, - ; 4, - ; 5, -; 6 -
Biļešu iegāde: Biļešu paradīzes kasēs www.bilesuparadize.lv un Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9)

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv