Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 6.aprīlis  


29.aprīlī grupa „Keksi” un Aļģirta Šuminska „Muzikālais skudrupūznis”!!!

29.aprīlī plkst.19.00 CATA Kultūras namā grupa „Keksi” un Aļģirta Šuminska „Muzikālais skudrupūznis”!

Sākot ar 2010.gada 26.martu grupa „Keksi” ir uzsākusi savu pirmo koncerttūri pa Latviju. Pēdējā gada laikā sadarbības rezultātā ar nepārspējamo Lietuviešu dziedātāju Aļģirdu Šuminsku, „Keksi” ir sagatavojuši jaunu programmu, ar kuru saņēmusi plašu publikas atzinību kā viena no labākajām Rock & Roll grupām Baltijā.

Grupu „Keksi” kā līdz šim vada leģendārais Latvijas mūziķis Aleksandrs Sircovs. Viņa segvārds ir „Muravejs”, ne jau tādēļ, ka viņu vizuāli varētu salīdzināt ar skudru, bet gan tādēļ, ka darbs Aleksandram nesagādā grūtības, viņš, kā skudra, var naktīm negulēt, lai realizētu savas ieceres. „Muravejs” ir zināms katram Latvijas mūziķim, un katru gadu viņa veidotie skudrupūžņa saieti – festivāli ir bagātīgi apmeklēti un iecienīti.

Koncertā kā vienmēr skanēs tikai dzīvā mūzika. Piedalīsies arī viesi. Par izklaidēm atbildīgs būs Kaspars Upacieris (UFO), un tātad visiem būs garantēti īsti muzikāli svētki.

 Biļetes cena: Ls 4, - ; 5, - ; 6 -
Biļešu iegāde A/S CATA un Biļešu paradīzes kasē www.bilesuparadize.lv  un Cēsu Tūrisma centrā (Pils laukums 9)

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv