Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 6.aprīlis  


25.aprīlī Jāņa Lūsēna dziesmas skanēs koncertā „TAUTAS LAIKS”

25.aprīlī plkst.17.00 CATA Kultūras namā Jāņa Lūsēna dziesmas skanēs koncertā „TAUTAS LAIKS”.

 

Savijot laika pavedienus tautas likteņrakstā, komponists Jānis Lūsēns savā jaunajā koncertprogrammā “Tautas laiks”, izspēlēs atmodas dziesmas kā nesadzirdētu atbildi šodienas haosam. Dzejā un mūzikā ierakstīto nācijas vienotību un pacilātību izdziedās Kristīne Zadovska, Ance Krauze, Ingus Pētersons un Zigfrīds Muktupāvels.

 

 Ikvienā trešās atmodas laika dziesmā mutuļo milzīgs spēks, kurš iedrošināja pārdrošākos sapņus pārvērst realitātē. Dziesmas kļuva par valodu jūtām, kuras gadiem apspiestas lauzās uz āru un kurās visi viens otru vislabāk saprata. Mūzika kļuva par tautas spēkavotu, kurā ikviens pasmēlies bija lepns par sevi, savu tautu un zemi. Tās ir dziesmas, kur līdzās notīm un vārdiem, ir ierakstītas mūsu neapvaldāmās prieka asaras, stindzinoši gaidpilnais klusums, atvadu smeldzošās sāpes un vairāk par visu prātā neaptverams, bet sirdī absolūts atbalsts, kas lika iegrimt laipnībā, mīlestībā un cieņā vienam pret otru. Stāsts sākas ar dziesmām “Tautas laiks”, “Taisnība”, “Pūt, vējiņi!”, “Māmuļai Latvijai” „Daugava”, un turpinās iemīļotajās dziesmās no rokoperām un spēcīgi atbalsojas nesen tapušajās dziesmās „Savādā pasaule”, „Kas tur aiz loga dzīvo” u.c.

 

Nē, manis nav tajos lielajos namos ar zeltītām lustrām. Ja es būtu, tur smaržotu Baltie jasmīni un Taisnība būtu nomodā. Mazu brīdi pirms atkal skrej ļauj, lai tavs Sapnis un mīlestība izgaismo Trīs zvaigznes. Tas ir tikai sākums stāstam....

 

Biļetes cena: Ls3, Ls 4, Ls5

Biļešu iegāde: Biļešu paradīzes kasēs www.bilesuparadize.lv un Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9, tel. 64121815)

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv