Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 6.aprīlis  


16.aprīlī leļļu izrāde bērniem "Viena maza turku pupa"

16.aprīlī plkst.18.00 CATA Kultūras namā Valsts Leļļu Teātra izrāde pašiem mazākajiem skatītājiem „Viena maza turku pupa”.

 

Tas ir pirmais uzvedums no izrāžu cikla ''Pasaka pasaciņa'', kas domāts pašiem mazākajiem Latvijas Leļļu teātra skatītājiem (2-3gadi), jo tieši tik mazus bērnus vecāki jau vēlas iepazīstināt ar teātra mākslu un uzvedības kultūru.


Izrādē bērni tiek iesaistīti sarunā par dažādiem notikumiem, dzīvniekiem, priekšmetiem, kas palīdz bērniem gūt vai nostiprināt pirmās zināšanas par tiem. Pamatā izmantoti trīs stāsti no Vladimira Sutejeva darbu ''Kas teica ņau??'', ''Zem sēnītes'' un ''Ābolītis'' motīviem, kas rosinājuši režisori Viju Blūzmu veidot savu skatuves variantu.


Izrādes nosaukums ''Viena maza turku pupa'' ir veltījums vienam no bērnības populārākajiem skaitāmpantiem, ko bērni zina paaudžu paaudzēs. Izrādei tapuši arī jauni skaitāmie panti, no kuriem vismaz dažas rindiņas bērniem būs viegli atcerēties izrādes gaitā.

 

Biļetes cena: Ls 2, - (biļete jāiegādājas ikvienam skatītājam neatkarīgi no vecuma)

Biļetes pārdošanā var iegādāties A/S CATA Kultūras namā un Zvaigznes grāmatu namāAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv